Dėkojame

Nuoširdus ir didelis AČIŪ visiems, padariusiems gerą darbą ir prisidėjusiems prie projekto „Vaikų svajonės“ įgyvendinimo:

Projekto partneriai, renkantys vaikų svajones ir besirūpinantys jų įgyvendinimu:

Akmenės rajono savivaldybės administracijaAlytaus miesto savivaldybėAlytaus rajono VšĮ Padovanokim šypsenąAnykščių rajono socialinių paslaugų centrasBirštono BĮ Nemajūnų dienos centras
Biržų rajono savivaldybės administracijaDruskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centrasElektrėnų socialinių paslaugų centrasIgnalinos rajono Ilgių bendruomenėIgnalinos rajono savivaldybės administracija
Jonavos rajono socialinių paslaugų centrasJoniškio rajono savivaldybės administracijaJurbarko rajono savivaldybės administracijaKaišiadorių rajono Rumšiškių dienos centrasKalvarijos savivaldybės administracija
Kauno Caritas VDC Vaikų stotelėKauno miesto socialinės paslaugų centrasKauno rajono socialinių paslaugų centrasKauno vaikų gerovės centras PastogėKazlų rūdos socialinių paslaugų centras
Kelmės rajono savivaldybės administracijaKlaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrasKlaipėdos rajono savivaldybės administracijaKretingos rajono Darbėnų seniūnijaKretingos rajono Žalgirio seniūnija
Kretingos socialinių paslaugų centrasKėdainių rajono savivaldybės administracijaLazdijų socialinių paslaugų centrasMarijampolės socialinės pagalbos centrasMažeikių Švč. Jėžaus parapija
Molėtų socialinės paramos centrasPakruojo rajono savivaldybės administracijaPalangos miesto savivaldybės administracijaPanevėžio rajono savivaldybės administracijaPanevėžio socialinių paslaugų centras
Pasvalio šeimos gerovės centrasPlungės rajono savivaldybės administracijaPrienų bendruomenėPrienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrasRadviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras
Raseinių socialinių paslaugų centrasRietavo socialinių paslaugų centrasRokiškio VDC Gelbėkit vaikusRokiškio jaunimo centrasRokiškio rajono savivaldybės administracija
Skuodo rajono savivaldybės administracijaTauragės rajono savivaldybės administracijaTauragės Švč. Trejybės parapijos VDC Esi laukiamasTelšių socialinių paslaugų centrasTraku rajono paramos šeimai ir vaikams centras
Ukmergės rajono Vidiškių seniūnijaUtenos rajono socialinių paslaugų centrasVarėnos socialinių paslaugų centrasVilkaviškio socialinės pagalbos centrasVilniaus Gelbėkit vaikus filialas
Vilniaus SOS vaikų kaimasVilniaus miesto Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centrasVilniaus miesto socialinės paramos centrasVilniaus rajono savivaldybės administracijaVisagino socialinių paslaugų centras
Zarasų rajono savivaldybės administracijaŠakių socialinių paslaugų centrasŠalčininkų rajono savivaldybės administracijaŠiaulių Motinos Teresės šeimų namaiŠiaulių SOS vaikų kaimas
Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centrasŠiaulių rajono savivaldybės administracijaŠilalės rajono savivaldybės administracijaŠilutės Saugų VDCŠilutės socialinių paslaugų centras
Širvintų rajono socialinių paslaugų centrasŠvenčionių socialinių paslaugų centras

Pagalba reklama Internete:

Delfi.lt15min.ltauto.plius.ltlrytas.ltsupermama.lt
Delfi.lt15min.ltauto.plius.ltlrytas.ltsupermama.lt
blogas.ltdraugas.ltadnet mediaaruodas.ltautogidas.lt
blogas.ltdraugas.ltadnet mediaaruodas.ltautogidas.lt
diginet.ltskelbiu.ltTipro grupėSEM.ltdomo.plius.lt
diginet.ltskelbiu.ltTipro grupėSEM.ltdomo.plius.lt
Ten Kur Namai
Ten Kur Namai

Projekto draugai:

DPD LietuvaM-1pigu.ltIntegreHyperOps
DPD LietuvaM-1pigu.ltIntegreHyperOps
Svajonių logistikaNemokama radijo reklamaPagalba įgyvendinant svajonesNemokamas buhalterijos ir įmonės dokumentų tvarkymasProjekto portalo talpinimas
MV TransportMD SiuntosSkandinavijos Kelias
MV TransportMD SiuntosSkandinavijos Kelias
Nemokamas svajonių pervežimas iš AirijosNemokamas svajonių pervežimas iš NorvegijosNemokamas svajonių pervežimas iš Norvegijos

Projekto „Vaikų svajonės“ organizatorių komanda:

Socialinių darbuotojų ir svajones suvedinėjančių savanorių koordinavimas

Gintarė Sidaugienė (komandos lyderė)

Agnė Mačaitienė (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Aistė Meškienė (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Eglė Malonytė (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Ilona Chrapovickaja (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Jelena Malinina (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Jelena Osipkova (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Laura Stankevičienė (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Lina Čyras (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Vaiva Sanchez (soc darbuotojų ir savanorių koordinavimas)

Svajonių patikrinimas, prieš joms patenkant į projekto puslapį

Lina Rimkevičienė (komandos lyderė)

Rimantė Piličiauskienė (svajonių tikrinimas)

Sandra Grublytė (svajonių tikrinimas)

Svetlana Barkauskienė (svajonių tikrinimas)

Vaida Kazulytė (svajonių tikrinimas)

Vilma Jersovienė (svajonių tikrinimas)

Kiti projekto procesai

Julius Gregorauskas (projekto vadovas)

Ieva Sidaravičiūtė (atsakymai į Facebook ir el paštu gaunamus klausimus)

Jurgita Ališauskaitė (atsakymai į Facebook ir el paštu gaunamus klausimus)

Martina Račkauskaitė (marketingas ir komunikacija)

Laura Jončiulienė (marketingas ir komunikacija)

Raimonda Valackaitė-Cukurienė (pagalba svajones įgyvendinančioms įmonėms)

Austėja Kšanytė (pagalba svajones įgyvendinančioms įmonėms)

Justė Brukienė (pagalba užsienio bendruomenėms, siekiančioms centralizuotai įgyvendinti didesnį skaičių svajonių)

Giedre Verikaitė (pagalba užsienio bendruomenėms, siekiančioms centralizuotai įgyvendinti didesnį skaičių svajonių)

Agnė Metelionytė (bendravimas su savivaldybėmis bei soc centrais)

Artūras Gradulevas (WEB programavimas)

Julius Atidukraitis (projekto reklama)

Savanoriai, suvedinėjantys vaikų svajones į puslapį:

Agnė Bakšytė

Agnė Balčėtytė

Agnė Butkutė-Gaižauskienė

Agnė Januškevičienė

Agnė Pupšytė

Agnė Šimkutė

Aida Plesevičiūtė

Aistė Kalinauskaitė

Akvilė Aginskienė

Akvile Kučikaitė

Ana Jurgel

Ana Mitakovič

Aurelija Balčiūnienė

Aušra Barauskienė

Aušra Dotė

Aušra Ūksaitė

Brigita Mašinauskienė

Daiva Garkavenko

Daiva Šakočiuvienė

Daiva Viršilaitė - Maskoliūnienė

Darius Bagdanavičius

Deimantė Daulytė

Deimantė Januškevičienė

Deividas Karsabutas

Diana Fortuna

Diana Lamsodienė

Dovilė Stoškutė

Eglė

Eglė Aukštuolė

Eglė Broneikaitė

Eglė Jančiūrienė

Eglė Konstancija Gylytė

Egle Kvaraciejūtė-Svečkarevienė

Egle Mackeviciute

Eglė Stonkienė

Elena Yurik

Ema Eidukaitytė

Emilija Novikova

Erlanda Polekaitė

Evelina Kundrutienė

Gabija Tamulevičienė

Gaisva Pivoriūnienė

Giedrė Dambrauskaitė

Gintarė

Gintarė Bieliauskaitė

Gintarė Jarumbauskienė

Gintarė Ramoškaitė Zickienė

Gintarė Žiemelytė

Greta Būgaitė

Greta Simonavičienė

Ieva Jukštaitė

Ieva Prapiestyte

Indrė Dambrauskaitė

Indrė Morkūnienė

Ineta Lukošiūtė

inga

Inga Dabašinskienė

Inga Kukčikaitienė

Inga Pabilionienė

Inga Šližytė

Inga Svelnyte

Inga Valiunaite

Ingrida Plunksnytė

Ingrida Verbylienė

Irina Fiodorova

Irvyda Vaičelytė

Jolanta Macejevska

Jolanta Narūnienė

Jolanta Songailienė

Jolita Vaišnorienė

Jovita Banenė

Judita L.Stasiūnė

Julia Styles

Julija Antanaitė

Jurgita K.

Jurgita Martinkutė

Jurgita Račkauskienė

Justė Tamošaitienė

Justina Grige

Karolina Girdauskienė

Katažyna Bartoševič

Kornelija Liutvaitytė

Kornelija Ramanauskaitė

Kotryna Baltaduonė

Kristina Busilaitė

Kristina Chlebinskaitė

Kristina Eigirdienė

Kristina Meidūnienė

Kristina Rimkutė

Kristina Skliaustienė

Laima Raugalaitė

Laura Kučinskaitė

Laura Moniutė

Laura Stančaitytė

Laura Šukaitė

Laura Vaitiekiene

Laura Zinkevičiūtė

Ligita Januševičienė

Lina Krivickaitė

Loreta Stonkuvienė

Margarita Mandziuk

Milda Bukantytė

Monika Raudonikytė

Monika Valaitė

Monika Valavičiūtė

Nereida Dirgelaitė

Olga Safiulinienė

Raminta Vitkauskaitė

Rasa Urbonaitė-Baranauskienė

Rasa Žiemelienė

Regina Tribocka

Renata Povilonienė

Rima Bagdonaitė

Rita Chizrijeva

Rita Ščiukauskaitė

Roberta Leščikauskaitė-Radinienė

Rozalija Gerenauskienė

Rustė Tervydytė

Rūta Černauskienė

Rūta Dvylytė

Saulė Grišinaitė

Sigita Drungaitė

Silvija Ingeleviciute

Silvija Kemeraitė

Simona

Simona Artimavičiūtė

Simona Lencevičienė

Simona Levulyte

Skirma Ambrulevičiūtė

Svetlana Zubanova

Tadas Gaurilcikas

Tatjana Kliosova

Toma

Ugnė Kmieliauskaitė

Vaida Volskienė

Vaidė Sidaravičienė

Vaiva Bernotaitė

Vaiva Cicelytė

Vesta Čižauskaitė

Victoria Folk

Viktorija Kalvelytė

Viktorija Matulevičiūtė

Viktorija Stroputė

Vilija Kuklytė

Vilma Jurgelaitienė

Vilma Sidlauskaitė

Violeta Svažienė

Violeta Tamelytė

Virgilija Gregorauskienė

Virginija Šalkė

Vita Rutkauskaitė

Vytautas Petrikas

Živilė Miliūtė

Socialiniai darbuotojai, surenkantys svajones iš vaikų ir besirūpinantys jų įgyvendinimu:

SavivaldybėKoordinatoriusSoc. darbuotojai
Akmenės rajonoIrma LalienėToma Barauskienė
Ginta Sutkienė
Asta Griciuvienė
Elena Bagdonavičienė
Daina Rimkienė
Viktorija Koveraitė
Jolita Pranytė
Linas Lileikis
Asta Kiudulienė
Virginija Varanavičienė
Dovilė Spaičienė
Inga Rakštienė
Asta Skiriuvienė
Alytaus miestoEvelina UrbanavičienėEvelina Urbanavičienė
Alytaus rajonoDaiva DaugėlienėDaiva Daugėlienė
Inga Kalinauskienė
Eglė Aliulienė
Alytaus vaikų dienos centras „Parama šeimai"Indra BlaškevičiūtėIndra Blaškevičiūtė
Anykščių rajonoLina RepečkienėDanguolė Paškauskienė
Zinaida Kamarauskienė
Kristina Kirdeikytė
Sigita Lisinskienė
Justina Linartaitė
Vilma Audenienė
Gintarė Lackuvienė
Jurgita Verikienė
Olia Laskauskienė
Jurgita Paulavičiūtė
Vaida Garšanovienė
Violeta Tumienė
Olia Laskauskienė
Karolina Sakalauskienė
Gytis Pivoriūnas
Vaida Sabalytė
BirštonoAlina DžervienėAlina Džervienė
BiržaiVioleta LisienėEugenija Anilionienė
Eligija Balčiūnienė
Kristina Grunskienė
Indra Leliukė
Vaida Markuckiene
Lauryna Mušauskė
Ada Černauskiene
Virginija Bložienė
Rasa Vileišiene
Ingrida Butkevičiūtė
Vilija Vaitkevičiene
Jolanta Jurevičiūtė
Agnė Fedaščiuk
Toma Vinciūnienė
Simona Grižienė
Solvita Martinonienė
Biržų rajonoLina ŠnaraitėLina Šnaraitė
DruskininkųNijolė ZdančiuvienėNijolė Zdančiuvienė
Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centrasAgnė VolckevičienėKristina Kašinskienė
Vaida Mikelionienė
Saulė Rutkauskienė
Elvyra Laučiuvinė
Virginija Sereičikienė
ElektrėnųIeva ChmeliauskienėIeva Chmeliauskienė
Gitana Belė
Dovydas Bliujus
Virginija Daunaravičienė
Neringa Drabavičienė
Goda Galinaitienė
Dovilė Girdzijauskaitė
Dalia Gliebkienė
Regina Jurkevičienė
Nijolė Leonavičienė
Judita Paškauskienė
Liucija Paškevičienė
Rita Ramšaitė
Ieva Bliujė
Aušra Rumsevičienė
Jolanta Šegždienė
Vaida Šelkovenko
Edita Vinckevičienė
Jolita Zenkevičiūtė
Ignalinos rajonoDanguolė DrabatienėDanguolė Drabatienė
Ignalinos rajono savivaldybėRita TalijūnienėIeva Mačiulienė
Algis Krasauskas
Galina Orlova
Rita Dervinienė
Jurgita Čebatoriūnienė
Jolanta Mačiulienė
Nijolė Kriaučiūnienė
Alma Pachomova
Janina Kačkienė
Edita Janutėnienė
Aistė Bučelė
Jonavos rajonoAušra SauliūnėAušra Sauliūnė
Ala Kalinevič
Vita Bukauskienė
Rasa Babilienė
Greta Lazauskienė
Vitalija Mockienė
Vestina Jakučiūnienė
Gintarė Ragaišienė
Neringa Pečiulytė - Valuzkienė
Joniškio rajonoAušra JakūnienėLina Maižiuvienė
Vaidilutė Viličkienė
Viktorija Vaitkutė
Jovita Jokūbaitienė
Gražina Šiaučiūnienė
Drąsutė Saulienė
Simona Kovrigienė
Sonata Buzienė
Renalda Giedraitienė
Daiva Sasnauskienė
Aistė Jakaitienė
Jurbarko rajonoJurgita SorakienėLaimutė Raulynaitienė
Giedrė Knapkienė
Egidijus Petryla
Dovilė Gotautienė
Rasa Draudvilė
Lina Kapturauskienė
Vilma Karosienė
Zita Krikščionaitienė
Giedrė Staknevičienė
Asta Minelgienė
Airina Jurgilienė
Žiedūna Klimaitienė
Kristina Šadauskienė
Rita Sabienė
Kaišiadorių raj. Rumšiškių dienos centrasEdita GudeliauskienėEdita Gudeliauskienė
Kaišiadorių rajonoElvyra BarkauskienėVilgima Malinauskienė
Daiva Mikalauskaitė
Irina Žalienė
Monika Kompaskiene
Dovilė Bačiulienė
Monika Komparskienė
Levutė Dubosienė
Genovaitė Vaškevičienė
Rita Parniauskienė
Inga Alseikienė
Inga Zakarevičienė
Elvyra Barkauskienė
Vaida Kubilienė
Auksė Sidaravičienė
Ilona Graužienė
KalvarijosErika StankevičienėInga Kuprelevičė
Džeivida Pankienė
Neringa Sikorskienė
Valė Mačienė
Laima Račkauskienė
Reda Sujetienė
Kauno Labdaros ir paramos fondas "Tavo galimybė"Sonata UrvinienėDovilė Taparauskaitė
Vaida Pinkauskaitė
Indrė Klimavičiūtė
Sonata Urvinienė
Kauno miestoInga BradūnienėLina Liegytė
Inga Barauskaitė
Urtė Jautakytė
Inga Bradūnienė
Ieva Dumbliauskaitė
Kauno miesto Socialinių paslaugų centrasKamilė DzenajavičiūtėAida Purienė
Aida Šidlauskaitė
Aistė Klimavičiūtė
Arijana Lenktaitytė
Aurelija Danilevičienė
Aušra Rukšėnė
Daiva Menkevičienė
Dalė Kudarauskienė
Deimantė Baltrušaitienė
Edita Vaičiulienė
Giedrė Misevičiūtė
Gintarė Cicėnienė
Gintarė Mačiulaitienė
Greta Andraitytė
Ieva Avizova
Ieva Krikščiūnaitė
Ieva Liepinskaitė
Ieva Vasiljevienė
Indrė Zumarienė
Inga Dubinskaitė
Jolanta Blauzdžiūnaitė-Pavlovič
Julija Vingelytė
Jurgita Libonaitė
Justina Ruzgaitė
Justina Zdanavičiūtė
Kamilė Moliejūtė
Karolina Matevičiūtė
Kristina Morkūnienė
Ligita Gutauskaitė
Lina Baronaitienė
Rasa Buchalcaitė
Rasa Slavėnienė
Rima Bernotienė
Rita Tamošiūnienė
Rūta Ambraškaitė
Sigita Palukaitienė
Valda Tamaševičiūtė
Kauno rajonoNomeda ČernevičiūtėNomeda Černevičiūtė
Rasa Bakienė
Giedrė Fridrikaitė
Karolina Tužilkinaitė
Kristina Banuškevičienė
Kristina Urbonaitė
Audronė Kanapinskienė
Vaida Šilkaitienė
Aušra Ališauskienė
Virginija Smilinskienė
Loreta Žičkuvienė
Kauno Šv. Kryžiaus VDC Vaikų stotelėLina KantautaiteIneta Butrimovienė
Kauno Vaikų gerovės centras PastogėDiana SkemundrienėDiana Skemundrienė
Jurga Paulauskienė
Laima Paleckienė
Vilma Ražanauskaitė
Jolanta Anužienė
Marius Rišys
Kazlų RūdosReda KlimaitytėReda Klimaitytė
Kazlų Rūdos VDC "Šypsniukas"Kristina GiedraitienėKristina Giedraitienė
Renata Stanislovaitienė
Kėdainių rajonoVilma JuškevičienėIrmina Rimkienė
Diana Katkuvienė
Kristina Bulotienė
Regina Chmieliauskienė
Rima Titiškė
Kristina Grigaliūnienė
Loreta Šaduikė
Kristina Kazakauskienė
Ieva Žvikaitė
Sonata Rindokienė
Vida Česienė
Hana Ūsienė
Jūratė Grigonienė
Daiva Stačkūnienė
Renata Tamulytė - Griškėnienė
Irma Gustienė
Alma Girdzijauskienė
Virginija Cukanovienė
Dalia Dzimavičienė
Kelmės rajonoRamūnas BaranauskasAušra Sutkuvienė
Aušrelė Kančelkienė
Vitalija Lukoševičienė
Simona Jurgilė
Rasa Bernotienė
Violeta Grigalaitienė
Gendrūta Betingienė
Ilmena Valutienė
Ilona Blovieščienė
Vida Eitmantienė
Rima Graisienė
Violeta Zubreckienė
Marytė Lencienė
Klaipėdos miestoRita SabaliauskienėInga Guliakova
Birutė Gaudutienė
Agnė Draugelytė
Aušra Petkutė
Loreta Daukšienė
Vaida Astrauskienė
Arūnė Keserauskaitė
Rasa Adomaitienė
Karina Reklaitienė
Gina Narušienė
Sonata Pruckutė
Karina Dubiak
Kristina Jovarauskaite
Greta Norgėlaitė
Laura Ledinauskienė
Sandra Ošovskaja
Živilė Sakalauskienė
Lina Timofejevaitė
Renata Bružienė
Laura Tarvydienė
Renata Gudauskienė
Aušra Petrikienė
Jolanta Muliuolienė
Giedrė Navickaitė
Liudmila Karolienė
Edita Negreckaitė
Oksana Bartninkienė
Neringa Daškevičienė
Aurelija Zandovienė
Sigita Lankutienė
Vilma Žukauskienė
Lina Vaitekūnaitė
Laura Paulaitytė
Liucija Kubilienė
Modesta Žebrauskytė
Erika Jurkutaitytė
Deimantė Matulaitė
Neringa Aurylaitė
Daiva Žibienė
Danielė Skunsmanaitė
Klaipėdos rajonoIveta GailienėJolanta Kundrotienė
Jūratė Grišmanauskienė
Ilona Lygnugarytė
Alma Gižienė
Aleksandra Cibulskaja
Sandra Žemgulienė
Ingryda Razutienė
Reda Kučinskienė
Rasa Kovšova
Vilma Monstvilienė
Lina Barauskienė
Lidija Gubovienė
Jūratė Adomavičienė
Virginija Flatautienė
Dovilė Sliosorienė
Kretingos Darbėnų seniūnijaBirutė DaukšaitėBirutė Daukšaitė
Laima Jurgutienė
Kretingos rajonoVilma MiltakienėVilma Miltakienė
Kretingos seniūnijaVirginija StakanskienėVirginija Stakanskienė
Kretingos Žalgirio seniūnijaAida KubilienėAida Kubilienė
Kupiškio rajonoAsta SriubiškėDanguolė Brikienė
Edita Masiulienė
Ida Lalienė
Evaldas Burbulis
Jolanta Petraitienė
Vaida Kudžmaitė
Danguolė Šaripova
Aldona Gintautienė
Regina Jagminė
Darius Koženiauskas
Lita Čiurlienė
Lina Buitvydaitė
Lazdijų rajonoOdeta LenkauskienėEva Kupstaitė
Vilma Matulevičienė
Rima Minkevičienė
Inga Jankauskienė
Reda Kašalynienė
Rima Alenskienė
Vilija Dadurkienė
Eugenija Urbanavičienė
Aida Sasnauskienė
Aida Kėrienė
Vilma Vaitkevičienė
Vida Markauskienė
Raminta Mikelionienė
Ingrida Petruškevičienė
Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centras ,,Židinys‘‘Indrė SušinskienėIndrė Sušinskienė
Kristina Rudzinskė
MarijampolėsIrena SenkutėGitana Okleiterienė
Reda Žaliaduonienė
Dalia Baltrūnaitienė
Jurgita Bielienė
Simona Petrauskienė
Jurgita Murauskienė
Ilona Subačienė
Vilma Danilevičė
Rasa Plioplienė
Irma Matulevičienė
Asta Balcierienė
Irma Mosiejienė
Edita Paliokienė
Marina Kiršienė
Kristina Grabauskienė
Aistė Mikulionytė
Rima Akelienė
Monika Mauručaitė
Giedrė Kisielienė
Ilona Petraitienė
Molėtų rajonoJulita BaranauskaitėDanutė Rakauskienė
Aurena Širvinskienė
Inga Versockienė
Rasa Bistrickienė
Janė Kadonienė
Janina Zarembienė
Julita Baranauskaitė
Lina Žvinienė
Gražina Viškelienė
Ilona Varnaitė
Ieva Stasiūnienė
PagėgiųAušra GudjonėLaimutė Džiaugienė
Jolanta Jasūdienė
Deimantė Banienė
Rita Jonelienė
Ignė Sauspreikšaitytė
Laimutė Popendikienė
Danutė Filippova
Pakruojo rajonoLaimutė MalinauskienėLina Linkaitė
Augustė Meiliunaitė
Vaida Povilaitytė
Alma Norvilienė
Laura Trinkaite
Birutė Gailiūnienė
Sabaliauskienė Genė
Slavinskienė Rita
Oksana Kačerauskaitė
Roberta Gugienė
Durienė Janina
Vaida Laumakienė
Palangos miestoSandra JackaitėJovita Petreikienė
Rita Žukauskaitė
Vaida Varnagirytė
Sandra Jackaitė
Panevėžio miestoEglė ValentonienėDaiva Skorkienė
Donatas Selickas
Edita Vilniškienė
Egidijus Gedvilas
Egle Valentoniene
Ilona Mikalauskienė
Inesa Mažeikienė
Jolita Zaborskienė
Justina Jasevičienė
Kristina Yčienė
Neringa Orlonė
Loreta Linkevičienė
Marija Gaižiūnienė
Rasa Adžijevienė
Rasa Bložienė
Rasa Griauzdienė
Renata Karpovienė
Romualda Junevičienė
Vaida Navardauskienė
Laura Merfeldiene
Panevėžio rajonoIrina VaitiekūnienėJovita Ventienė
Edita Smirnova
Audronė Paškevičienė
Rūta Mikulėnienė
Raimonda Černiauskaitė
Jūratė Kuzminienė
Jurgita Liepinienė
Ilona Dobradziejienė
Lina Vasiliauskė
Aušra Putauskienė
Stasė Jodinskienė
Ramutė Ribikauskienė
Neringa Ožekauskienė
Rasa Meškauskienė
Inga Pažarskienė
Rasa Marozienė
Aušra Volkovienė
Asta Toločkienė
Ieva Savickaitė
Viktorija Čeponytė
Vilma Bilienė
Aušra Boglajevienė
Rima Kisielytė
Dalia Burokienė
Vaiva Malkevičienė
Sigita Kurševičienė
Alma Krikščiūnienė
Toma Navadonskytė
Renata Slapšienė
Eglė Kirdienė
Lina Vasiliauskė
Pasvalio rajonoRita VasiliūnienėAlma Šlekonienė
Edita Žurauskienė
Inga Pelegrimaitė
Viktorija Skvereckienė
Ingrida Kačerauskienė
Regina Tamošiūnienė
Dalia Misevičienė
Dalė Bedalienė
Jolanta Aleknavičiūtė
Modesta Zalensiene
Ramūnė Kurmilavičienė
Loreta Petrauskienė
Gitana Gervytė
Rasuolė Dovidavičiūtė
Jūtatė Gintautienė
Plungės rajonoJolanta PuidokienėDiana Norvydienė
Nemira Pilvelienė
Sandra Vaičekauskytė
Eglė Rekašienė
Laimona Kazevičienė
Andžela Riaubienė
Gaivilė Verneckienė
Kristina Augustinienė
Donata Čekanauskaitė
Kristina Domarkienė
Roma Alėjūnė
Laima Zabitienė
Jurgita Budrienė
Gintautė Simaitytė
Audra Jašmontienė
Erika Galminė
Asta Šiaulienė
Ingrida Gelvinauskienė
Plungės vaikų globos agentūra “Cyrulis”Audronė KiseliovaAudronė Kiseliova
Dalia Raudienė
Erika Medutė
Prienų bendruomenėVilma BražukaitienėVilma Bražukaitienė
Prienų rajonoDanguolė JuodsnukienėJurgita Ruseckienė
Lina Tamošiūnienė
Bena Astrovienė
Angelina Beruta Keturakienė
Agnė Danisevičiūtė
Judita Lučkienė
Gintarė Stankevičiūtė
Alma Jurkonienė
Angelė Leikauskienė
Paulina Mickaitė
Jurgita Petkienė
Dovilė Puodžiūnaitė
Irena Danilevičienė
Birutė Songailienė
Vilma Deltuvienė
Dalė Danulevičiūtė
Loreta Joneliūnienė
Aistė Morkūnienė
Laura Bisikirskienė
Radviliškio rajonoSamanta LapinskaitėEdita Šiukštienė
Rita Norvaišaitė
Ernesta Šmitienė
Rasa Ambložiejienė
Lina Kudriavcevaitė
Eglė Leščiauskaitė
Lina Babrauskienė
Erika Patiejūnienė
Jolita Margevičienė
Tomas Danyla
Virginija Gvildienė
Laimutė Počiejienė
Jolita Giniotienė
Rūta Sirvidaitė
Jolanta Meleškienė
Svietlana Jagminienė
Daiva Krikščiūnienė
Danutė Rimšienė
Rūta Šimkutė
Lina Štankelienė
Virginija Poškuvienė
Asta Biliuvienė
Valė Bernotavičienė
Loreta Benaitienė
Greta Griguolaitė
Neringa Rūtaitė
Inga Motiečiūtė
Inga Ragauskaitė
Raseinių rajonoRasa MockevičienėLoreta Vaičekauskienė
Rasa Juškienė
Laura Greičiūtė
Darina Yovcheva Brazienė
Judita Tamašauskienė
Rita Savickienė
Neringa Burinskaitė
Danguolė Šukutienė
Rita Valinčienė
Vaiva Januškienė
Gintarė Jasiulytė
Daiva Stoškuvienė
Vaida Žyvatkauskaitė
Andrius Sabutis
Ramutė Linkienė
Sonata Viršilienė
Indrė Šalvaitienė
Aurelija Bilvinienė
Dovilė Kvietkutė
Erika Neverdauskienė
Rita Lukauskienė
Indrė Bertašienė
RietavoSimona PaulauskienėLaima Simonavičienė
Virginija Norvilienė
Vida Meškauskienė
Vida Bukienė
Lina Bubelė
Sonata Miliauskaitė
Gražvydas Borodicas
Rokiškio jaunimo centrasKonstancija KviliūnaitėKonstancija Kviliūnaitė
Jurgita Adomavičienė
Rokiškio rajonoAsta KilienėAsta Kilienė
Neringa Keperšienė
Rasa Baranovskienė
Aušra Kulienė
Sigita Veiverienė
Saulė Raugienė
Agnė Ginotytė
Gintarė Čeičytė
Daiva Gaižiuvienė
Rokiškio VDCGitana BliūdžiutėGitana Bliūdžiūtė
Simona Bieliūnienė
Jolanta Karalienė
Šakių rajonoBrigita ValatkaitytėDeimantė Keidosytė
Gintarė Mikelaitienė
Aušra Pavydienė
Kristina Juodviršienė
Sigita Demeniūtė
Ilona Kolegienė
Jolita Kažemėkaitienė
Raminta Orintienė
Vilma Sutkaitienė
Rimanta Šukienė
Simona Dervaitytė
Kristina Baršauskienė
Lilija Šukaitienė
Rita Izokaitienė
Rūta Petraitienė
Asta Jakaitienė
Rita Dumbliauskė
Asta Bagdanavičienė
Šalčininkų rajonoLiudmila OzarovskajaNatalija Zenkevič
Justina Sinkevič
Violeta Barkovska
Regina Juchnevič
Nijolė Butrimienė
Justyna Žukovska
Elvyra Aželionis
Natalija Bicic
Ana Traškovė
Ana Palevič
Ilona Voitechovič
Liudmila Butrimienė
Jelena Nosevič
Elvyra Savelienė
Žana Rodevičienė
Šiaulių miestoDovilė SavickienėDovilė Savickienė
Meilutė Bernotienė
Arnolda Žilienė
Diana Valiuškienė
Violeta Alejūnienė
Asta Vainikonienė- Burnickienė
Lina Naciuvienė
Svetlana Baltrušaitienė
Aušra Marmokienė
Dainė Jarmalavičienė
Laima Černauskaitė
Vitalija Milašienė
Elvyra Urbštienė
Asta Mendelienė
Aldona Simonaitienė
Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namaiKostas RušinskasAgnė Andruškaitytė
Zosė Alijošienė
Audronė Starkuvienė
Indrė Savickė
Vaida Triškienė
Giedrius Juozapavičius
Šiaulių Motinos Teresės šeimų namaiRaimonda BarkauskaitėAndra Tomkevičienė
Raimonda Barkauskaitė
Šiaulių rajonoBirutė OrentienėKRISTINA BERŽINIENĖ
REDA BALTUTIENĖ
EDITA ZDANIENĖ
SIMONA KONTENIENĖ
SILVIJA MORKEVIČIENĖ
KAROLINA KIRTIKLĖ
KRISTINA SKĖRIENĖ
KRISTINA ŠIUKŠTERYTĖ
DANUTĖ BRAZIENĖ
RAIMONDA TAMAŠAUSKAITĖ
IRENA ŠUMBARAUSKAITĖ
LAIMA VIRGINIENĖ
AUSMA TAURINSKIENĖ
BIRUTĖ ORENTIENĖ
ZINAIDA BALTRAMAITIENĖ
Šiaulių SOS vaikų kaimasGintarė Lukaitė - CekavičėRita Gintilienė
Gintarė Lukaitė Cekavičė
Ilona Štopinienė
Šilalės rajonoBirutė SragauskienėKazė Juodaitienė
Jurgita Būdvytienė
Reda Ūksienė
Sandra Jokubauskė
Danguolė Šimkuvienė
Ramūnė Rumšienė
Ligita Pudživelienė
Vitalija Šimkutė
Ilona Šteimantė
Alma Mockuvienė
Vaida Viliušienė
Nijolė Viliušienė
Danguolė Kasnauskienė
Audronė Paliakaitė
Ilona Šteimantė
Reda Ūksienė
Šilutės rajonoSigita OlberkienėJūratė Mockienė
Aurelija Želvytė
Vilija Kostrubė
Daiva Gricevičienė
Milda Narušienė
Dovilė Gečaitė
Bronė Adomaitienė
Virginija Murauskienė
Julija Oželienė
Raminta Miliauskienė
Giedrė Anskaitienė
Milda Vaičiūnienė
Renata Petrauskienė
Lina Statkuvienė
Indra Vasiliauskienė
Silva Simutienė
Aina Bagdanovienė
Inga Žasytienė
Nijolė Stirbienė
Audronė Čekanskienė
Kristina Petrošienė
Lina Juzaitienė
Edita Trijonė
Rasa Trakšelienė
Arūnė Razmaitė
Indrė Šveikauskienė
Šilutės Saugų VDCDanguolė ŽilionienėAušra Judeikienė
Danutė Pipirienė
Janina Urbonienė
Roma Čeledinienė
Svaja Peteretienė
Rasutė Juškienė
Širvintų rajonoIndrė MeilūnienėIndrė Audėjūtė
Kristina Asteikaitė
Lolita Griškevičienė
Sigutė Juzėnienė
Irena Oršauskienė
Nijolė Masiulienė
Indrė Meilūnienė
Aušra Sosnovskytė
Audronė Raudeliūnienė
Jurgita Žemaitienė
Skuodo rajonoJulijana ŠkimelienėDanguolė Valančienė
Sonata Gintalienė
Ieva Taujenienė
Jurgita Jonauskienė
Aušra Karbauskienė
Irena Zubienė
Rima Milinskienė
Alina Mygind
Kristina Kovienė
Rita Bertašiūtė
Lina Čėsnaitė
Asta Daukantaitė
Gitana Ketlerienė
Švenčionių rajonoAnželika BartaševičAnželika Bartaševič
Rasa Činčikienė
Tauragės rajonoJolita VaišvilaitėRasa Sviderskienė
Loreta Karlikauskienė
Sondra Ulvidienė
Gražina Petrošienė
Rimantė Mingėlienė
Neringa Remeikienė
Aušra Šedauskienė
Orinta Čičiurkaitė
Meritana Jokšaitė
Rasa Maskaliūnienė
Stanislovas Austynas
Akvilė Radvilienė
Giedrė Šilgalytė
Lina Paulauskienė
Jolita Vaišvilaitė
Ieva Ambrozaitė   
Eglė Rukienė
Jurgita Baltutienė
Sandra Jučienė
Dalia Vaišvilienė 
Sandra Antanavičienė
Inga Žemaitytė
Tauragės Švč. Trejybės parapijaVitalija ŠlepavičienėVitalija Šlepavičienė
Oksana Piečienė
Telšių rajonoVirginija BykovienėVirginija Bykovienė
Vaida Puidokienė
Edita Stanienė
Kristina Krasauskienė
Simona Spudytė
Snižana Deimontavičienė
Genovaitė Žalinauskienė
Renata Fabijonavičienė
Ževile Leonienė
Jadvyga Vladičkienė
Simona Dzigelytė
Ina Poškuvienė
Aiva Čiapaitė
Arūnas Griciūnas
Violeta Gricienė
Irena Sudintienė
Jolanta Kerpauskienė
Žaneta Monstvilienė
Svetlana Taujanskienė
Reda Vaitkevičė
Paulina Gaudiešienė
Kristina Girčienė
Trakų rajonoAušra LučinskaitėAušra Lučinskaitė
Regina Budrevičienė
Reda Ramaneckienė
Irena Zarubaitė
Ieva Jezerskienė
Dominykas Rib
Ernesta Silnevič
Vaiva Valentukevičiūtė
Inga Jarulienė
Alina Uscilo
Viktorija Šeinova
Nijolė Korkazienė
Miroslav Janč
Diana Mačėnienė
Viktorija Kudriavceva
Renalda Adamovič
Erika Žilinskaja
Agnė Stepanenko
Ukmergės rajonoVilma UselienėLina Palčinskienė
Lina Godliauskienė
Marytė Savickė
Neringa Januškevičienė
Vilma Uselienė
Utenos rajonoLigita ReišienėDalia Misevičienė
Daiva Steniulienė
Lina Gaižutienė
Laura Bendikienė
Aušra Draukšienė
Rasa Žukauskienė
Giedrė Lukauskienė
Daiva Samuliene
Aldona Kirkienė
Inga Bučinskienė
Irma Šapokienė
Liucija Mačiulienė
Virginija Samarskienė
Inga Grašienė
Beata Bareišienė
Eglė Pelakauskienė
Ligita Reišienė
Aida Zlataravičienė
Varėnos rajono8-677-28481Simona Šimukonienė
Vida Grochiackienė
Oksana Morgevičienė
Jolita Jurgelevičienė
Justina Skamarakienė
Jurgita Kosinskaitė
Ernesta Paškevičienė
Rita Kvietkauskienė
Inga Eidukevičienė
Vida Gurienė
Liuda Trakimavičienė
Indrė Parapinavičiūtė
Rasa Kazlauskaitė
Rimtautė Marčiulionienė
Karolina Andriuškevičiūtė
Vilkaviškio rajonoErika BendaravičiūtėInga Babeckienė
Aušra Navickienė
Zita Galeckienė
Veronika Jurgelaitytė
Vida Reviakienė
Jolanta Įkasalienė
Evelina Marcinkevičiūtė
Gintarė Alytaitė
Karolina Štaraitienė
Ruta Sipson
Iveta Jakštaitytė
Virginija Stočkuvienė
Rima Bagdanavičienė
Loreta Šlekienė
Lijana Jančauskienė
Inga Adomaitienė
Mavliuda Malibajeva
Audronė Snabaitienė
Vilma Menčinskienė
Erika Bendaravičiūtė
Kristina Auksoraitienė
Vilniaus Gelbėkit vaikusNatalija NovakauskienėLoreta Kunickienė
Laima Bulnienė
Ilona Jančiūrienė
Vilniaus miestoAnastasija PydykMarina Zablockytė
Viktorija Brilovė
Miglė Meškauskaitė
Lina Kajėnaitė
Vaiva Karalienė
Inga Sonienė
Aneta Gramauskienė
Jadvyga Karpenkienė
Darija Abucevičienė
Nijolė Rimkuvienė
Eglė Matijošienė
Olga Gedvilienė
Renata Kokankienė
Romas Volungevičius
Jolanta Macijauskienė
Janina Ragelienė
Neringa Šerkšnienė
Daiva Kurilo
Rasa Kašėtienė
Aistė Druskytė
Donata Amšiejūtė
Zita Voisiatienė
Daiva Mikniutė
Elvyra Baranovienė
Živilė Obuchovaitė
Rėda Bukelienė
Ligita Sruogienė
Alina Balderman
Diana Bučienė
Vidmantas Jankauskas
Ingrida Pateckienė
Evelina Garuckienė
Ligita Oleinikienė
Irina Endziulaitienė
Modesta Balčiūnaitė
Jolanta Barkovskaja
Monika Jankauskaitė
Karolina Skripkauskaitė
Liudmila Zalubienė
Indrė Kaminskienė
Šarūnė Balevičienė
Rima Lančickaitė
Dovilė Adlienė
Jolanta Banevičienė
Nerijus Kirvelevičius
Valentina Tamašauskaitė- Palavinkienė
Elvyra Druskienė
Liucija Šturo
Karolina Kajėnaitė
Dana Bortaševič
Diana Smičienė
Irena Šabanienė
Algirdas Šamšinas
Jelena Bergson
Kazys Nalivaika
Jūratė Babelienė
Joana Jaselionytė-Narkevičienė
Alina Pavtel
Ilona Eibutienė
Jurgita Stiklioraitytė
Anastasija Kurojedova
Renata Subotkevičienė
Ieva Purkinaitė
Rimantė Mažeikienė
Dalia Liutvinienė
Danuta Goliak
Miglė Žukauskaitė
Jurgita Plastinina
Martyna Pliaskūnaitė
Paulina Kalėdaitė
Vilniaus Pal. J. Matulaičio socialinis centrasJustina ŽuromskajaJustina Žuromskaja
Greta Voverytė
Eglė Perkauskienė
Eglė Garškienė
Justė Rakauskienė
Michail Arefjev
Skirmantė Kukuraitienė
Grėta Staškevičiūtė
Sigita Dajasovė
Indrė Ivanauskienė
Vilniaus rajonoKristina MalinovskaAlina Mažul
Renata Seniut
Lina Branicka
Vladislava Ručinskaja
Beata Blaževičienė
Justina Kornevič
Diana Tomaševič
Helena Dubovskaja
Mikoleta Krepštul
Renata Vanagel-Bortkevičienė
Anželika Pučko
Valerija Stakauskaitė-Giro
Birutė Paramonova
Danuta Ventrenkienė
Loreta Schlik
Gražina Bogdevič
Elmira Badalova
Aliona Jatulienė
Regina Pečiulienė
Marija Tomaševska
Violeta Šibin
Justina Daukševič-Urbanovič
Božena Jackevič
Vilniaus SOS vaikų kaimasŽana VaišneiderienėŽana Vaišneiderienė
Rosana Eismantė
Justina Višnevskienė
Eglė Zaukaitė
Tatjana Luškevičienė
Justina Šerėnaitė
Monika Vinclovaitė
Tatshatuhi Ziroyan
Aistė Vasiliauskaitė
Rasa Orlovkienė
Gabrielė Platakytė
Visagino rajonoAsta KarosienėLoreta Leonovienė
Svetlana Tamulevičienė
Ingrida Daubarienė
Jelena Petiukevič
Rasa Nastajienė
Julija Atrošenko
Ingrida Grigorjeva
Anatolij Velavičius
Arina Kalninya
Violeta Juodkaitė
Zarasų rajonoAldona PuodžiūnienėJūratė Eigelienė
Erika Ilčiukienė
Sandra Kiliuvienė
Vitalija Lesmanavičiūtė
Donata Bogamolnikova
Vasilisa Rybakova
Aldona Sadelskienė
Nijolė Plučienė
Diana Geniuš
Inga Vasiliauskienė
Neringa Šimkūnienė
Nelė Valantinavičienė
Aldona Puodžiūnienė
Artūras Čižikas
Violeta Šarkaitė
Miglė Gudelienė
Inga Vadišienė