Dėkojame

Nuoširdus ir didelis AČIŪ visiems, padariusiems gerą darbą ir prisidėjusiems prie projekto „Vaikų svajonės“ įgyvendinimo:

Projekto partneriai, renkantys vaikų svajones ir besirūpinantys jų įgyvendinimu:

Akmenės rajono savivaldybės administracijaAlytaus rajono VšĮ Padovanokim šypsenąAnykščių rajono socialinių paslaugų centrasBirštono BĮ Nemajūnų dienos centrasBiržų rajono savivaldybės administracija
Druskininkų VDC Gelbėkit vaikusDruskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centrasElektrėnų socialinių paslaugų centrasJonavos rajono socialinių paslaugų centrasJoniškio rajono savivaldybės administracija
Jurbarko rajono savivaldybės administracijaKalvarijos savivaldybės administracijaKauno Caritas VDC Vaikų stotelėKauno miesto socialinės paslaugų centrasKauno rajono socialinių paslaugų centras
Kauno vaikų gerovės centras PastogėKazlų Rūdos socialinės paramos centrasKazlų rūdos socialinio centro VDCKelmės rajono savivaldybės administracijaKlaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijaKretingos rajono Darbėnų seniūnijaKretingos socialinių paslaugų centrasKėdainių rajono savivaldybės administracijaMarijampolės socialinės pagalbos centras
Mažeikių Švč. Jėžaus parapijaMolėtų socialinės paramos centrasPagėgių savivaldybės administracijaPakruojo rajono savivaldybės administracijaPalangos miesto savivaldybės administracija
Panevėžio rajono savivaldybės administracijaPanevėžio socialinių paslaugų centrasPasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos VDCPlungės vaikų globos agentūra CyrulisPrienų bendruomenė
Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrasRadviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrasRaseinių socialinių paslaugų centrasRietavo socialinių paslaugų centrasRokiškio VDC Gelbėkit vaikus
Rokiškio rajono savivaldybės administracijaSkuodo rajono savivaldybės administracijaTauragės rajono savivaldybės administracijaTauragės Švč. Trejybės parapijos VDC Esi laukiamasTelšių socialinių paslaugų centras
Traku rajono paramos šeimai ir vaikams centrasUkmergės rajono Vidiškių seniūnijaUtenos rajono socialinių paslaugų centrasVarėnos socialinių paslaugų centrasVilkaviškio socialinės pagalbos centras
Vilniaus SOS vaikų kaimasVilniaus miesto socialinės paramos centrasVilniaus rajono savivaldybės administracijaVisagino socialinių paslaugų centrasZarasų rajono savivaldybės administracija
Šakių socialinių paslaugų centrasŠalčininkų rajono savivaldybės administracijaŠiaulių Motinos Teresės šeimų namaiŠiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centrasŠiaulių rajono savivaldybės administracija
Šilalės rajono savivaldybės administracijaŠilutės socialinių paslaugų centrasŠirvintų rajono socialinių paslaugų centrasŠvenčionių socialinių paslaugų centras

Pagalba reklama Internete:

Delfi.lt15min.ltauto.plius.ltlrytas.ltsupermama.lt
Delfi.lt15min.ltauto.plius.ltlrytas.ltsupermama.lt
blogas.ltdraugas.ltadnet mediaaruodas.ltautogidas.lt
blogas.ltdraugas.ltadnet mediaaruodas.ltautogidas.lt
diginet.ltskelbiu.ltTipro grupėSEM.ltdomo.plius.lt
diginet.ltskelbiu.ltTipro grupėSEM.ltdomo.plius.lt
Ten Kur Namai
Ten Kur Namai

Projekto draugai:

DPD LietuvaImpartnerM-1pigu.ltIntegre
DPD LietuvaImpartnerM-1pigu.ltIntegre
Svajonių logistikaReklaminių skydelių sukūrimasNemokama radijo reklamaPagalba įgyvendinant svajonesNemokamas buhalterijos ir įmonės dokumentų tvarkymas
PirkAnglijoje.ltHyperOps
PirkAnglijoje.ltHyperOps
Dovanų iš Jungtinės Karalystės nemokamas transportavimasProjekto portalo talpinimas

Projekto „Vaikų svajonės“ organizatorių komanda:

Savivaldybių ir svajones suvedinėjančių savanorių koordinavimas

Gintarė Sidaugienė (komandos lyderė)

Aistė Meškienė (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Eglė Malonytė (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Ilona Chrapovickaja (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Jelena Malinina (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Jelena Osipkova (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Laura Stankevičienė (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Lina Čyras (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Simona Juosnukienė (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Vaiva Sanchez (savivaldybių ir savanorių koordinavimas)

Svajonių patikrinimas, prieš joms patenkant į projekto puslapį

Irma Šopienė (komandos lyderė)

Agnė Metelionytė (svajonių tikrinimas)

Goda Peikštenienė (svajonių tikrinimas)

Jurgita Ališauskaitė (svajonių tikrinimas)

Karolina Girdauskienė (svajonių tikrinimas)

Lina Rimkevičienė (svajonių tikrinimas)

Vytautas Sinkevičius (svajonių tikrinimas)

Kiti projekto procesai

Julius Gregorauskas (projekto vadovas)

Ieva Sidaravičiūtė (pašto dėžutės info@vaikusvajones.lt priežiūra)

Laura Jončiulienė (pašto dėžutės info@vaikusvajones.lt priežiūra)

Raimonda Valackaitė-Cukurienė (pagalba įmonėms, norinčioms centralizuotai įgyvendinti didesnį skaičių svajonių)

Artūras Gradulevas (WEB programavimas)

Justė Brukienė (pagalba užsienio bendruomenėms, siekiančioms centralizuotai įgyvendinti didesnį skaičių svajonių)

Julius Atidukraitis (projekto reklama)

Savanoriai, suvedinėjantys vaikų svajones į puslapį:

Agnė Bakšytė

Agnė Januškevičienė

Agnė Knizikevičienė

Agnė Pupšytė

Agnė Simkutė

Aida Plesevičiūtė

Aistė Jakubėnaitė

Akvilė

Alma Jakaviciute-Janule

Ana Jurgel

Asta Kumpienė

Aurelija Žukauskaitė

Aušra Dotė

Daiva Šakočiuvienė

Daiva Viršilaitė - Maskoliūnienė

Darius Bagdanavičius

Deimantė Januškevičienė

Diana Fortuna

Diana Lamsodienė

Eglė Aukštuolė

Eglė Barauskaitė Volkė

Eglė Konstancija Gylytė

Egle Kvaraciejūtė-Svečkarevienė

Eglė Stonkienė

Elena Yurik

Ema Eidukaitytė

Emilija Novikova

Erlanda Polekaitė

Gabija Tamulevičienė

Gaisva

Giedrė Dambrauskaitė

Gintare Handal

Gintarė Mižeikytė

Gintarė Ramoškaitė Zickienė

Greta Simonavičienė

Ieva Čerškutė

Ieva Jukštaitė

Ieva Kumpaitė

Ieva Prapiestytė

Indrė Dambrauskaitė

Indrė Martinavičiūtė

Indrė Vilimaitė

Inga Kukčikaitienė

Inga Mituzaitė

Inga Mykolaitytė

Ingrida Plunksnytė

Ingrida Verbylienė

Irina Fiodorova

Jolanta Macejevska

Jolanta Songailienė

Jolita Vaišnorienė

Jovita Banenė

Julia Styles

Julija Antanaitė

Jūratė Balevičiūtė

Jurgita Kaminskienė

Jurgita Luckutė-Volvačiova

Jurgita Martinkutė

Kristina Meidūnienė

Kristina Virkšaitė

Laima Raugalaitė

Laura Moniutė

Laura Stančaitytė

Laura Zinkevičiūtė

Mažvyda Šapalaitė

Milda Bukantytė

Monika Valaitė

Natalija Pašiškevičienė

Olga Safiulinienė

Ramintas Ivaškevičius

Rasa Urbonaite-Baranauskienė

Rasa Žiemelienė

Regina Tribocka

Renata Uselienė

Rima Bagdonaitė

Rita Ščiukauskaitė

Rozalija Gerenauskienė

Rustė Tervydytė

Rūta Dvylytė

Saulė Grišinaitė

Sigita Drungaitė

Silvija Ingeleviciute

Silvija Kemeraitė

Simona Jakštytė

Simona Valiulytė

Skirma Ambrulevičiūtė

Svetlana Zubanova

Tadas Gaurilcikas

Tatjana Kliosova

Vaida Volskienė

Vaiva Bernotaitė

Vaiva Cicelytė

Viktorija Kalvelytė

Vilija Kuklytė

Vilma Jurgelaitienė

Violeta Svažienė

Virgilija Gregorauskienė

Vytautas Petrikas

Socialiniai darbuotojai, surenkantys svajones iš vaikų ir besirūpinantys jų įgyvendinimu:

SavivaldybėKoordinatoriusSoc. darbuotojai
AkmenėIrma LalienėIrma Lalienė
Ginta Sutkienė
Edita Jatkauskienė
Jolita Pranytė
Viktorija Koveraitė
Asta Kiudulienė
Virginija Varanavičienė
Dovilė Spaičienė
Inga Rakštienė
Asta Skiriuvienė
AlytusDaiva DaugėlienėDaiva Daugėlienė
Viktorija Juškienė
Inga Kalinauskienė
AnykščiaiLina RepečkieneLina Repečkienė
Danguolė Paškauskienė
Ina Anisimova
Gytis Pivoriūnas
Vita Baltrūnienė
Zinaida Kamarauskienė
Jurgita Verikienė
Vilma Audenienė
Vaida Sabalytė
Vaida Sabalytė
Kristina Kirdeikytė
Justina Linartaitė
Vaida Garšanovienė
BirštonasRasa BobinienėRasa Bobinienė
BiržaiVioleta LisieneEugenija Anilionienė
Eligija Balčiūnienė
Kristina Grunskienė
Solvita Martinonienė
Rasa Vileišienė
Vilija Vaitkevičienė
Brigita Jasinskienė
Violeta Lisienė
Angelė Darčkienė
Lauryna Mušauskė
Ada Černauskienė
Biržų Vilties šviesaLina ŠnaraitėLina Šnaraitė
DruskininkaiAgnė VolckevičienėKristina Kašinskienė
Jurgita Šimoniūtienė
Saulė Rutkauskienė
Elvyra Laučiuvienė
Druskininkų VDC "Gelbėkit vaikus"Nijolė ZdančiuvienėNijolė Zdančiuvienė
ElektrėnaiIeva ChmeliauskienėIeva Chmeliauskienė
Rita Rikterienė
Dovydas Bliujus
Aušra Rumsevičienė
Regina Jurkevičienė
Virginija Daunaravičienė
Judita Paškauskienė
Daiva Bartosevičiūtė
Jolanta Šegždienė
Goda Kursevičiūtė
Neringa Drabavičienė
Dalia Gliebkienė
Liucija Paškevičienė
IgnalinaVioleta JuodkaitėVioleta Juodkaitė
JonavaRamunė KontautaitėRamunė Kontautaitė
Vita Bukauskienė
Rima Draudvilienė
Ala Kalinevič
Giedrė Jefimova
Gintarė Ragaišienė
Vestina Jakučiūnienė
Rasa Babilienė
Dovilė Pravilionienė
JoniškisAušra JakūnienėIna Vronevskienė
Vaidilutė Viličkienė
Roberta Motejuitytė
Jovita Jokūbaitienė
Gražina Šiaučiūnienė
Drąsutė Saulienė
Simona Kovrigienė
Sonata Buzienė
Renalda Giedraitienė
Daiva Sasnauskienė
JurbarkasJurgita SorakienėSandra Arieškaitė
Asta Kazlauskienė
Giedrė Stankevičienė
Asta Minelgienė
Zita Krikščionaitienė
Rita Sabienė
Airina Jugilienė
Rasa Draudvilė
Laima Raulynaitienė
Vilma Karosienė
KaišiadorysJolita ŠatavičienėAuksė Sidaravičienė
Jolita Šatavičienė
Virginija Zebelevičiūtė
Dalia Pazniokienė
Dovilė Bačiulienė
Levutė Dubosienė
Vilgima Malinauskienė
Inga Zakarevičienė
Genovaitė Vaškevičienė
Virginija Kasputienė
Vaida Kubilienė
Rita Parniauskienė
Kaišiadorys Rumšiškių VDCEdita GudeliauskienėEdita Gudeliauskienė
KalvarijaErika StankevičienėValė Mačienė
Neringa Sikorskienė
Reda Sujetienė
Laima Račkauskienė
Iinga Kuprelevičė
KaunasJolanta VyšniauskienėAida Purienė
Aira Žurauskienė
Aurelija Danilevičienė
Aušra Rukšėnė
Birutė Sabaliauskaitė
Daiva Kepežinskienė
Daiva Menkevičienė
Dalė Kudarauskienė
Deimantė Sadauskaitė
Eglė Butvydė
Giedrė Misevičiūtė
Gintarė Mačiulaitienė
Ieva Krikščiūnaitė
Indrė Lukšytė
Inga Dubinskaitė
Jolanta Blauzdžiūnaitė-Pavlovič
Kamilė Dzenajavičiūtė
Kamilė Zujevaitė
Karolina Matevičiūtė
Ligita Gutauskaitė
Lina Baronaitienė
Lina Popienė
Rasa Buchalcaitė
Rasa Slavėnienė
Rasa Vietrinienė
Rita Tamošiūnienė
Rūta Ambraškaitė
Sigita Palukaitienė
Simona Miliauskaitė
Vaiva Kielaitytė
Valda Tamaševičiūtė
Žydrė Jurgevičiūtė
Ramunė Bučinskaitė
Kauno rajonasNomeda ČernevičiūtėAušra Ališauskienė
Rasa Bakienė
Rūta Dabravolskienė
Loreta Žičkuvienė
Aistė Timofejevaitė
Aurimas Karbauskas
Kauno VDC "Vaikų stotelė"Ineta ButrimovienėIneta Butrimovienė
Kauno VGC "Pastogė"Inga BradūnienėInga Bradūnienė
Jurga Paulauskienė
Diana Skemundrienė
Vilma Ražanauskaitė
Marius Rišys
Kazlų RūdaDaiva ŠakočiuvienėInga Bieliauskienė
Justė Škirienė
Ieva Valaitytė
Ingrida Prakapavičienė
Vaida Bosiene
Kristina Alauniene
Nijole Cerneviciene
Jurate Svalboniene
Kazlų Rūdos VDCAušra AndziulytėAušra Andziulytė
Zita Klimavičienė
KėdainiaiIna AleksandravičėAlma Girdzijauskienė
Kristina Kazakauskienė
Rasa Kielienė
Virginija Cukanovienė
Regina Chmeliauskienė
Daiva Stačkūnienė
Loreta Šaduikė
Vida Česienė
Sonata Rindokienė
Vitalija Mikėnaitė
Irma Gustienė
KelmėVirginija ČerkauskienėAušra Sutkuvienė
Aušrelė Kančelkienė
Vitalija Lukoševičienė
Vilma Apočkinienė
Violeta Grigalaitienė
Gendrūta Betingienė
Ilmena Valutienė
Ilona Blovieščienė
Vida Eitmantienė
Rima Graisienė
Violeta Zubreckienė
KlaipėdaRita SabaliauskienėRenata Gudauskienė
Laura Balsytė
Birutė Gaudutienė
Agnė Draugelytė
Aušra Petrikienė
Jolanta Muliuolienė
Oksana Bartninkienė
Vilma Žukauskienė
Sigita Lankutienė
Liudmila Karolienė
Loreta Daukšienė
Vaida Astrauskienė
Neringa Daškevičienė
Aušra Petrkutė
Jurgita Tenienė
Eglė Krasauskienė
Greta Račkauskienė
Inga Guliakova
Živilė Sakalauskienė
Sandra Ošovskaja
Daiva Žibienė
Vaida Rimkutė
Liucija Kubilienė
Modesta Žebrauskytė
Laura Umbraitė
Klaipėdos rajonasRugilė UrbanavičiūtėAlvyda Mogilienė
Ilona Lygnugarytė
Alma Gižienė
Viktorija Pakalniškienė
Sandra Žemgulienė
Ingryda Razutienė
Reda Kučinskienė
Rasa Kovšova
Vilma Monstvilienė
Lidija Gubovienė
Jūratė Adomavičienė
Virginija Flatautienė
Ieva Tinkutienė
KretingaVida MartinkienėVida Martinkienė
Kretingos Darbėnų seniūnijaBirutė DaukšaitėBirutė Daukšaitė
Laima Jurgutienė
KupiškisDanguolė VareikienėDanguolė Vareikienė
Asta Sriubiškė
Danguolė Brikienė
Jolanta Petraitienė
Svetlana Naciuvienė
Aldona Gintautienė
Lita Čiurlienė
Jolanta Montvydienė
Ida Lalienė
KuršėnaiFeliksas Rudzinskas
LazdijaiDalia GaliauskienėVilma Urmanavičienė
Vilma Matulevičienė
Rima Minkevičienė
Inga Jankauskienė
Reda Kašalynienė
Rima Alenskienė
Vilija Dadurkienė
Eugenija Urbanavičienė
Aida Sasnauskienė
Aida Kėrienė
Vilma Vaitkevičienė
Raminta Mikelionienė
Vida Markauskienė
Irina Poteliūnienė
Evelina Leonavičiūtė
MarijampolėIrena SenkutėGitana Okleiterienė
Daiva Macijauskienė
Dalia Baltrūnaitienė
Jurgita Bielienė
Simona Petrauskienė
Jurgita Murauskienė
Ilona Subačienė
Vilma Danilevičė
Rasa Plioplienė
Irma Matulevičienė
Asta Balcierienė
Irma Mosiejienė
Edita Paliokienė
Neringa Liūtaitė Zigmantienė
Kristina Grabauskienė
Rasa Liškauskienė
Reda Žaliaduonienė
Rima Akelienė
MažeikiaiAleksandra KunickienėAleksandra Kunickienė
MolėtaiDalia UmbrasienėDanutė Rakauskienė
Aurena Širvinskienė
Rasa Bistrickienė
Diana Čereškienė
Janė Kadonienė
Janina Zarembienė
Julita Baranauskaitė
Inga Versockienė
Lina Žvinienė
Gražina Viškelienė
Jurgita Guobienė
PagėgiaiSolveiga BudrikienėLaimutė Džiaugienė
Jolanta Jasūdienė
Lina Lauciūtė
Rita Jonelienė
Romualda Gadeikienė
Laimutė Popendikienė
Danutė Filippova
PakruojisLaimutė MalinauskienėLina Linkaitė
Kristina Stočkūnaitė
Vaida Povilaitytė
Alma Norvilienė
Laura Trinkaite
Paulina Macevičienė
PalangaRusana UlskienėRusana Ulskienė
Palangos SPCSandra Jackaitė
Panevėžio rajonasIrina VaitiekūnienėJovitaVentienė
Audronė Paškevičienė
Monika Valikonienė
Raimonda Černiauskaitė
Lijana Žlibinienė
Ilona Dobradziejienė
Aušra Putauskienė
Ramutė Ribikauskienė
Neringa Ožekauskienė
Inga Pažarskienė
Rasa Marozienė
Asta Toločkienė
Ieva Savickaitė
Aušra Boglajevienė
Rima Kisielytė
Dalia Burokienė
Sigita Kurševičienė
Alma Krikščiūnienė
Renata Slapšienė
PanevėžysEglė ValentonienėEglė Valentonienė
Romualda Junevičienė
Donatas Selickas
Samanta Kulbienė
Jūratė Kuzminienė
Egidijus Gedvilas
Justina Jasevičienė
Rasa Bložienė
Laura Merfeldienė
Kristina Yčienė
Vaida Jakaitienė
Daiva Skorkienė
Vaida Navardauskienė
Renata Karpovienė
PasvalysJurgita VenskienėRita Vasiliūnienė
Alma Šlekonienė
Dalia Misevičienė
Jolanta Grybauskienė
Jolanta Aleknavičiūtė
Inga Pelegrimaitė
Dalė Bedalienė
Nijolė Dauparienė
Inga Kačerauskienė
Ieva Petrauskaitė
Regina Tamošiūnienė
Rasuolė Dovydavičiūtė
Gitana Gervytė
Loreta Petrauskienė
Ona Šližienė
Jūratė Gintautienė
Rasa Vaičekonytė
PlungėAudronė KiseliovaAudronė Kiseliova
PrienaiDanguolė JuodsnukienėAngelė Leikauskienė
Angelina Beruta Keturakienė
Alma Jurkonienė
Jurgita Ruseckienė
Bena Astrovienė
Lina Tamošiūnienė
Jurgita Petkienė
Irena Danilevičienė
Gintarė Stankevičiūtė
Paulina Mickaitė
Judita Lučkienė
Birutė Songailienė
Prienų bendruomenėVilma BražukaitienėVilma Bražukaitienė
RadviliškisMilda Mockaitytė-CicilionienėInga Ragauskaitė
Edita Šiukštienė
Rita Norvaišaitė
Ernesta Šmitienė
Asta Grigaitienė
Lina Kudriavcevaitė
Erika Patiejūnienė
Jolita Margevičienė
Ingrida Gladkienė
Rasa Ambložiejienė
Laimutė Počiejienė
Jolita Giniotienė
Jolanta Meleškienė
Svietlana Jagminienė
Tomas Danyla
Lina Štankelienė
Virginija Poškuvienė
Asta Biliuvienė
Loreta Benaitienė
RaseiniaiRasa MockevičienėLoreta Vaičekauskienė
Rita Savickienė
Danguolė Šukutienė
Rita Valinčienė
Indrė Šalvaitienė
Aurelija Bilvinienė
Dovilė Kvietkutė
Sonata Viršilienė
Darina Y. Brazienė
Ramutė Linkienė
Modesta Čėsnienė
Andrius Sabutis
Indrė Bertašienė
Gintarė Jasiulytė
Vaiva Januškienė
Judita Tamašauskienė
Neringa Burinskaitė
RietavasDanutė StončiuvienėLaima Simonavičienė
Virginija Norvilienė
Vilija Norvaišienė
Vida Meškauskienė
Vida Bukienė
Simona Paulauskienė
Rokiškio VDCAnfisa SilivanovaAnfisa Silivanova
Jolanta Karalienė
Simona Bieliūnienė
RokiškisAsta KilienėAsta Kilienė
Neringa Keperšienė
Rasa Baranovskienė
Dovilė Panasovienė
Agnė Ginotytė
ŠakiaiBrigita ValatkaitytėDeimantė Keidosytė
Gintarė Mikelaitienė
Kristina Juodviršienė
Reda Andziulevičienė
Ilona Kolegienė
Jolita Kažemėkaitienė
Raminta Orintienė
Vilma Sutkaitienė
Rimanta Šukienė
Simona Dervaitytė
Kristina Baršauskienė
Lilija Šukaitienė
Rita Izokaitienė
Rūta Petraitienė
Rita Dumbliauskė
Asta Jakaitienė
ŠalčininkaiSvetlana DžavachidisNatalija Zenkevič
Olia Versockaja
Natalija Karpovič
Regina Juchnevič
Nijolė Butrimienė
Violeta Jelmak
Lilija Bogačiova
Julija Aleksiukienė
Ana Maksimec
Ilona Voitechovič
Liudmila Butrimienė
Jelena Nosevič
Natalija Bicic
ŠiauliaiDovilė SavickienėDovilė Savickienė
Šiaulių Motinos Teresės šeimų namaiRegina ZabielienėAndra Tomkevičienė
Šiaulių rajonasLina MaižiuvienėKristina Beržinienė
Simona Kontenienė
Kristina Skėrienė
Birutė Orentienė
Silvija Morkevičienė
Kristina Šiukšterytė
Egle Mikalauskaitė
Lina Mitrijeva
Lina Maižiuvienė
Irena Šumbarauskaitė
Edita Zdanienė
Danutė Brazienė
Šiaulių SOS vaikų kaimų LT draugijos padalinysGINTARĖ LUKAITĖ - CEKAVIČĖRita Gintilienė
Gintarė Lukaitė - Cekavičė
ŠilalėBirutė SragauskienėKazė Juodaitienė
Jurgita Būdvytienė
Reda Ūksienė
Danguolė Šimkuvienė
Ligita Pudživelienė
Vitalija Šimkutė
Ilona Steimante
Alma Mockuvienė
Vaida Viliušienė
Nijolė Viliušienė
Danguolė Kasnauskienė
Evelina Jančauskytė
Ilona Steimante
Romualdas Dirškus
ŠilutėAistė BarčienėJūratė Mockienė
Raimonda Gedrimaitė
Aurelija Želvytė
Neringa Kuisytė
Daiva Gicevičienė
Birutė Knapkienė
Bronė Adomaitienė
Virginija Murauskienė
Eglė Vermontienė
Renata Skvirbienė
Giedrė Anskaitienė
Milda Vaičiūnienė
Aina Bagdanovienė
Inga Žąsytienė
Nijolė Stirbienė
Lina Juzaitienė
Edita Trijonė
Rasa Mačiunskaitė
Vilija Kostrubė
Šilutės Saugų VDCAušra Judeikienė
ŠirvintosIndrė MeilūnienėIndrė Meilūnienė
Kristina Asteikaitė
Aušra Sosnovskytė
Sigutė Juzėnienė
Audronė Raudeliūnienė
Indrė Audėjūtė
Irena Oršauskienė
Lolita Griškevičienė
Nijolė Masiulienė
SkuodasJulijana ŠkimelienėVaida Macevičienė
Sonata Gintalienė
Ieva Taujenienė
Jurgita Jonauskienė
Aušra Karbauskienė
Irena Zubienė
Daiva Šetkienė
Alina Mygind
Kristina Kovienė
Rita Bertašiūtė
ŠvenčionysOksana TeilansAnželika Bartaševič
Oksana Teilans
TauragėJolita VaišvilaitėLoreta Karlikauskienė
Sondra Ulvidienė
Gražina Petrošienė
Rasa Sviderskienė
Orinta Čičiurkaitė
Stanislovas Austynas
Giedrė Šilgalytė
Meritana Jokšaitė
Gina Šileikienė
Kristina Laurinskaitė
Jurgita Baltutienė
Sandra Antanavičienė
Jolita Vaišvilaitė
Dalia Vaišvilienė
Tauragės VDC "Esi laukiamas"Vitalija ŠlepavičienėVitalija Šlepavičienė
Oksana Piečienė
TelšiaiVirginija BykovienėVirginija Bykovienė
Simona Spudytė
Vaida Puidokienė
Edita Stanienė
Snižana Deimontavičienė
Vidmantė Daukantaitė
Jadvyga Vladičkienė
Simona Dzigelytė
Ina Poškuvienė
Aiva Čiapaitė
Arūnas Griciūnas
Violeta Gricienė
Irena Sudintienė
Jolanta Kerpauskienė
Žaneta Monstvilienė
Svetlana Taujanskienė
Paulina Gaudiešienė
Kristina Krasauskienė
TrakaiAušra LučinskaitėGreta Turčilaitė
Regina Budrevičienė
Irena Zarubaitė
Ieva Jezerskienė
Inga Jarulienė
Agnė Stepanenko
Viktorija Šeinova
Nijolė Korkazienė
Ernesta Silnevič
Miroslav Janč
Reda Ramaneckienė
Diana Mačėnienė
Renalda Adamovič
UkmergėVilma UselienėVilma Uselienė
Lina Godliauskienė
Neringa Januškevičienė
Marytė Savickė
Lina Palčinskienė
UtenaLigita ReišienėDaiva Steniulienė
Laura Bendikienė
Inga Bučinskienė
Liucija Mačiulienė
Lina Gaižutienė
Aušra Draukšienė
Dalia Misevičienė
Rasa Žukauskienė
Daiva Samuliene
Giedrė Lukauskienė
Aldona Kirkienė
Irma Šapokienė
Ligita Reišienė
VarėnaRamunė PilelienėJurgita Kosinskaitė
Rita Kvietkauskienė
Vida Gaurienė
Indrė Parapinavičiūtė
Liuda Trakimavičienė
Inga Eidukevičienė
Gintarė Statkienė
Rasa Kazlauskaitė
Lidija Dzilbė
Simona Kivaraitė
VilkaviškisErika BendaravičiūtėInga Babeckienė
Aušra Navickienė
Erika Bendaravičiūtė
Zita Galeckienė
Vida Reviakienė
Jolanta Įkasalienė
Aušra Bukučinskienė
Karolina Štaraitienė
Inga Jokūbynienė
Virginija Stočkuvienė
Rima Bagdanavičienė
Loreta Šlekienė
Lijana Jančauskienė
Inga Adomaitienė
Audronė Snabaitienė
Vilma Menčinskienė
Erika Bendaravičiūtė
Žydrūnė Duobienė
Vilniaus Matulaičio centrasJustina ŽuromskajaJustina Žuromskaja
Aurelija Kuliešaitė
Greta Voverytė
Aistė Druskytė
Marija Grinaitė
Dalia Bukelytė
Skirmantė Kukuraitienė
Michail Arefjev
Renata Kovalevskaja
Vilniaus rajonasKristina MalinovskaAlina Mažul
Renata Seniut
Valentina Makevič
Vladislava Ručinskaja
Justina Kornevič
Diana Tomaševič
Helena Dubovskaja
Beata Blaževičienė
Eva Kanaškova
Valerija Stakauskaitė-Giro
Birutė Paramonova
Danuta Ventrenkienė
Loreta Schlik
Gražina Bogdevič
Elmira Badalova
Justina Lokutijevskaja
Regina Pečiulienė
Marija Tomaševska
Violeta Šibin
Inga Galias
Božena Jackevič
Renata Vanagel
Mikoleta Krepštul
Vilniaus SOS vaikų kaimasŽana VaišneiderienėŽana Vaišneiderienė
Rosana Subačienė
Eglė Zaukaitė
Justina Višnevskienė
Tatjana Luškevičienė
Aušra Talakauskienė
Jolanta Andriuškevičienė
Tatshatuhi Ziroyan
Toma Suzdaleva
Vilniaus VO Galbėkit VaikusLoreta KunickienėLoreta Kunickienė
Laima Bulnienė
VilniusAnastasija PydykMarina Zablockytė
Viktorija Brilovė
Jolanta Macijauskienė
Monika Rimkutė
Vaiva Karalienė
Aneta Stefanovič
Liucija Šturo
Jadvyga Karpenkienė
Rėda Bukelienė
Olga Gedvilienė
Nijolė Rimkuvienė
Eglė Matijošienė
Jelena Kondratavičienė
Angelė Pacavičiūtė
Janina Ragelienė
Diana Smičienė
Neringa Šerkšnienė
Vaidotas Pleita
Aleksandra Zablocka
Barbara Liutkevič
Inga Paršikova
Donata Amšiejūtė
Zita Voisiatienė
Daiva Mikniutė
Algirdas Šamšinas
Elvyra Baranovienė
Jolanta Godliauskienė
Ligita Sruogienė
Dovilė Adlienė
Vaiva Solveiga Stuckienė
Tomas Ragauskas
Jurgita Sereikienė
Ingrida Pateckienė
Elvyra Matulevič
Katerina Zuzo
Ligita Oleinikienė
Ilona Eibutienė
Jolanta Barkovskaja
Lina Šnaraitė-Pilkauskienė
Diana Bučienė
Šarūnė Balevičienė
Rima Lančickaitė
Aurelija Žvikevičienė
Deimantė Veršelienė
Monika Jankauskaitė
Jolanta Banevičienė
Renata Subotkevičienė
Alina Pavtel
Giedrė Selvestravičiūtė
Dalia Liutvinienė
Ieva Purkinaitė
Rosita Žemaitienė
Martyna Pliaskūnaitė
VisaginasAsta KarosienėSvetlana Tamulevičienė
Rasa Nastajienė
Julija Atrošenko
Ingrida Daubarienė
Anatolij Velavičius
Loreta Leonovienė
ZarasaiAldona PuodžiūnienėJūratė Eigelienė
Erika Ilčiukienė
Sandra Kiliuvienė
Vitalija Lesmanavičiūtė
Donata Bogamolnikova
Vasilisa Rybakova
Aldona Sadelskienė
Nijolė Plučienė
Diana Geniuš
Inga Vasiliauskienė
Neringa Šimkūnienė
Nelė Valantinavičienė
Aldona Puodžiūnienė
Artūras Čižikas
Anželika Sarokina

Viso svajonių: 13138

Išpildyta

100%
0%

Liko išpildyti

Galimybės pervesti lėšas į socialinio centro sąskaitą, kad jo darbuotojai nupirktų ir įteiktų dovaną vaikui, nebėra. Jos nusprendėme atsisakyti, siekdami didinti projekto skaidrumą ir sumažinti su projektu susijusio administracinio darbo socialinių centrų darbuotojams.
Jei neturite galimybės patys įteikti dovanėlės vaikams ar nusiųsti savo nupirktą dovaną socialiniam centrui, kaip alternatyvą lėšų pervedimui siūlome dovanėlę vaikui pirkti internet parduotuvėje. Rezervuodami svajonę, kurią norite įgyvendinti, projekto puslapyje, pasirinktie įgyvendinimo būdą “Nusiųsiu dovaną į socialinės paramos centrą” Savo nurodytu el. paštu gausite patvirtinimą, kad svajonė rezervuota sėkmingai, ir socialinio darbuotojo kontaktus, besirūpinančio vaiku, kurio svajonę įgyvendinti pasirinkote. Susisiekite su šiuo socialiniu darbuotoju ir pasitikslinkite, kokį dovanos pristatymo adresą nurodyti internatinėje parduotuvėje, kurioje perkate dovaną. Patikslinkite socialiniam darbuotojui internetinės parduotuvės pavadinimą ir įgyvendinamos svajonės unikalų kodą, kad dovanėlė nepasiklystų ir nukeliautų būtent tam vaikiukui, kuriam ji skirta.