Kontaktai

Labai laukiame visų palaikančių, norinčių prisidėti ar turinčių gerų idėjų - mums įdomu viskas, kas gali padėti išpildyti daugiau svajonių.

Susisiekite su projekto autoriais el. paštu info@vaikusvajones.lt.

Andrius Čepkus

Julius Gregorauskas

p.s. jeigu turite bendrų klausimų apie projektą, daugelį atsakymų galite rasti skiltyse Apie projektą bei D.U.K.

p.p.s. esame labai dėkingi visiems, kurie nuspręs paremti projektą paskirdami 2% nuo savo sumokėto GPM. Gautą paramą projektas naudoja tiesioginiams vaikų svajonių surinkimo ir organizaciniams reikalams (pvz., sutarčių su socialiniais centrais parengimui/siuntimui ir administravimui, sudėtingesnių svajonių įgyvendinimui ir pan.). Mūsų rekvizitai: VšĮ „Vaikų svajonės“, įmonės kodas – 303283179.

Viso svajonių: 13138

Išpildyta

100%
0%

Liko išpildyti

Galimybės pervesti lėšas į socialinio centro sąskaitą, kad jo darbuotojai nupirktų ir įteiktų dovaną vaikui, nebėra. Jos nusprendėme atsisakyti, siekdami didinti projekto skaidrumą ir sumažinti su projektu susijusio administracinio darbo socialinių centrų darbuotojams.
Jei neturite galimybės patys įteikti dovanėlės vaikams ar nusiųsti savo nupirktą dovaną socialiniam centrui, kaip alternatyvą lėšų pervedimui siūlome dovanėlę vaikui pirkti internet parduotuvėje. Rezervuodami svajonę, kurią norite įgyvendinti, projekto puslapyje, pasirinktie įgyvendinimo būdą “Nusiųsiu dovaną į socialinės paramos centrą” Savo nurodytu el. paštu gausite patvirtinimą, kad svajonė rezervuota sėkmingai, ir socialinio darbuotojo kontaktus, besirūpinančio vaiku, kurio svajonę įgyvendinti pasirinkote. Susisiekite su šiuo socialiniu darbuotoju ir pasitikslinkite, kokį dovanos pristatymo adresą nurodyti internatinėje parduotuvėje, kurioje perkate dovaną. Patikslinkite socialiniam darbuotojui internetinės parduotuvės pavadinimą ir įgyvendinamos svajonės unikalų kodą, kad dovanėlė nepasiklystų ir nukeliautų būtent tam vaikiukui, kuriam ji skirta.