Svajonių įgyvendinimas iš Anglijos

Svajojamų dovanėlių siuntimui iš Anglijos rekomenduojame pasinaudoti iki gruodžio 1 d. nemokamo siuntimo galimybę per Anglijos lietuvius ir projekto draugus vežimo bendroves. Kiekviena dovanėlė turi būti supakuota su DPD siuntimo dokumentu, sugeneruotu per unikalią nuorodą automatiniame svajonės rezervacijos laiške (siuntų dydžių ir pakavimo nurodymus galite rasti čia). Jei siųsite į nurodytus taškus paštu, dar kartą supakuokite pagal vietinio pašto reikalavimus ir išsiųskite iš anksto, kad siuntinys pasiektų iki gruodžio 1 d.

Iškilus klausimams, kreipkitės tiesiogiai nurodytais kontaktais Anglijoje.

 • Worthing taškas, iš kur iki gruodžio 1 d. veža UAB Toras LT:
  Dėl pristatymo asmeniškai arba paštu iki nurodytos datos, susisiekite su Aiste (aiste1125@yahoo.com, tel.nr. 07776297028).
 • Manchester taškas, iš kur iki gruodžio 1 d. veža UAB Toras LT:
  Dovanėles pervežimui galima iki nurodytos datos pristatyti paštu Simonai Dobravolskytei, adresu 7 The de Traffords, Irlam, Manchester, M44 6LP. Dėl pristatymo asmeniškai, susisiekite su Simona (dobravolskyte.simona@gmail.com, tel.nr. 07847200907 - sms arba skambinti tik po 18 val. arba savaitgaliais).
 • Suffolk taškas, iš kur iki gruodžio 1 d. veža Shopogolic Ltd.:
  Dovanėles pervežimui galima iki nurodytos datos pristatyti adresu Shopogolic Ltd, Unit 2, Bermuda road, Ipswich Suffolk IP3 9RU. Iškilus klausimams susisiekite su Dalia Radziavičiūte (dalia959@gmail.com, tel.nr. 07720845409).
 • Rytinė Anglija (žr. žemėlapį):
  Iki gruodžio 1 d. susisiekite su Vytautu Butkumi UAB Kelionės Kasdien dėl dovanėlių perdavimo:
  Tel.nr.: +447835393486
  El. paštu: keliones.kasdien@gmail.com
  Skype: keliones.kasdien
  Facebook: Kelionės Kasdien LT-UK