Apie projektą

Tai yra papildomas ”Vaikų svajonių” projektas, nukreiptas į vaikų dienos centrus (VDC) ir startavęs 2018 m. pavasarį. Šiais metais projekte dalyvauja virš 100 VDC visoje Lietuvoje (kitąmet tikimės įtraukti jų dar daugiau :) Jis vyksta visą gegužės menesį ir finišuoja birželio 1-ąją - tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Po visą Lietuvą yra išsibarstę beveik 400 VDC, kuriuos lanko apie 5.000 vyresnių nei 6 metai vaikų, augančių skurdžiose šeimose. Tai vietos, kurios daugeliu atveju vaikams yra antri namai, kur jie ne tik pavalgo ar paruošia pamokas, bet ir formuojasi kaip asmenybės.

Daugumoje VDC trūksta turiningam laiko leidimui reikalingų priemonių: knygų, stalo žaidimų, kamuolių ir pan. Daiktų, kurie pas daugelį žmonių guli nenaudojami ir čia galėtų atgimti antram gyvenimui bei prisidėti prie prasmingo šių vaikų laisvalaikio.

Tam tereikia tarpininko, kuris suvestų norinčius padovanoti savo turimus daiktus su VDC bei kuo patogiau suorganizuotų visą perdavimo procesą. Toks tarpininkas ir yra projektas “Dienos centrų svajonės”.