D.U.K.

Kam skirtas šis projektas?
Projektas yra skirtas vaikų dienos centrams visoje Lietuvoje, kuriuos lanko skurdžiose šeimose augantys vaikai. Vaikų amžius prasideda nuo 6 metų. Šiais metais projekte dalyvauja virš 100 VDC visoje Lietuvoje (kitąmet tikimės įtraukti jų dar daugiau :)

Kada vyksta šis projektas?
2018 metais jis vyksta visą gegužės menesį ir finišuoja birželio 1-ąją - tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Kas šio projekto įgyvendintojai?
Tai yra papildomas ”Vaikų svajonių” projektas, nukreiptas į vaikų dienos centrus (VDC) ir startavęs 2018 m. pavasarį. Kaip ir Vaikų svajonių atveju, jis vykdomas 100% savanoriškais pagrindais bei pasitelkiant geros valios įmonių pagalbą.

Ar galiu dovanojamus daiktus įteikti asmeniškai?
Būtent šį dovanojimo būdą ir skatiname labiausiai! Tiesiog išsirinkite vaikų dienos centrą, palikite savo kontaktus ir tada el. laišku gausite to dienos centro adresą bei kontaktus, kad galėtumėte tiesiai susiderinti kada juos aplankysite.

Ar galiu dovanojamus daiktus tiesiog nusiųsti?
Taip, žinoma. Negana to, siuntų vežimo bendrovė DPD padės jums tai padaryti nemokamai pristatydami jūsų dovaną! Tiesiog išsirinkite vaikų dienos centrą, palikite savo kontaktus ir tada el. laišku gausite visą reikalingą informaciją ir instrukcijas.

Ką daryti, jei neišsirenku dienos centro? Ar galiu dovanojamą daiktą tiesiog atsiųsti jums?
Jeigu jums nesvarbu kuriam dienos centrui atiteks jūsų dovanojamas daiktas, tiesiog atsiųskite arba atvežkite jį mums, kad savo nuožiūra jį atiduotume kažkuriam iš projekte dalyvaujančių dienos centrų. Daiktą atsiųsti mums galite nemokamai su DPD pagalba arba atnešti į bet kurią iš Top Shop / Dormeo parduotuvę.