Apie projektą

Projektą „Vaikų svajonės“ pradėjome 2010 m. kaip savanorišką veiklą, siekdami išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones, norėdami padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

Mes suteikiame galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo. Per 10 metų išpildėme beveik 90 tūkstančių vaikų svajonių. Kasmet prie projekto įgyvendinimo prisijungia apie 150 savanorių ir virš 800 socialinių darbuotojų.

2021 metais nusprendėme išplėsti veiklą nuo vieno iki 5 projektų:

  • Kūdikių dovanų projektas (balandis). Įvairūs daiktai sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems kūdikiams ir jų mamoms.
  • Dienos centrų projektas (birželis). Lavinamieji daiktai dienos centrams, kuriuos lanko vaikai.
  • Mokyklos dovanų projektas (rugpjūtis). Mokyklinės prekės sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems vaikams.
  • Žiemos rūbų projektas (spalis). Šilti rūbai ir avalynė sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems vaikams.
  • Tradicinis Kalėdinių dovanų projektas (lapkritis-gruodis). Įvairūs žaislai sunkiai besiverčiančiose šeimose augantiems vaikams.

Projekto veikla yra pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir šiais vaikais besirūpinantys savivaldybių socialiniai centrai, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius. Tačiau padidinus projektų skaičių, supratome, kad reikalingas žmogus, kuris skirs visą savo laiką ir energiją projektų koordinavimui. Todėl nuo 2021 metų turime samdomą projektų vadovą.

Taip pat turime ilgalaikių tikslų sukurti glaudesnį ryšį su mūsų remiamais vaikais, ugdyti jų socialinius, o ateityje ir profesinius įgūdžius. Planuojame, kad jau 2021 metų rugsėjį startuos projektas „Mažieji burtininkai“, skirtas išmokinti programavimo pradmenų sunkiai besiverčiančiose šeimose augančius vaikus. Su projektu galite susipažinti čia.

Išaugus projektų skaičiui, išaugo ir su plėtra susiję darbai ir resursai. Tadėl visada esame dėkingi už paramą, kad visi kartu galėtume nuveikti dar daugiau gerų darbų. 1, 10 ar 1.000 eurų - bet kokia pagalba yra svarbi ir reikšminga, tad neribokite savęs :) Čia rasite jums patogiausius paramos būdus.

Ačiū, kad pildote vaikų svajones ir praskaidrinate nelengvą jų kasdienybę. Ačiū, kad remiate mūsų veiklą.
Geri darbai, kuriems susiburiame draugėn, yra viena prasmingiausių žmogaus veiklų :)

Trumpas projektą pristatantis video: