Dėkojame

Nuoširdus ir didelis AČIŪ visiems, padariusiems gerą darbą ir prisidėjusiems prie projekto „Vaikų svajonės“ įgyvendinimo:

Projekto partneriai, renkantys vaikų svajones ir besirūpinantys jų įgyvendinimu:

Akmenės rajono paramos šeimai centrasAlytaus r. VšĮ "Padovanokim šypseną"Anykščių rajono socialinių paslaugų centrasBĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrasBiržų socialinių paslaugų centras
Cyrulis Plungės vaikų globos agentūraDruskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centras, Viečiūnų skyriusDruskininkų socialinių paslaugų centrasDruskininkų SPC, Liepalingio skyriusElektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupė
Elektrėnų socialinių paslaugų centrasIgnalinos rajono savivaldybės administracijos Dūkšto seniūnijaIgnalinos rajono savivaldybės administracijos Naujojo Daugėliškio seniūnijaIgnalinos rajono socialinių paslaugų centrasIgnalinos rajono socialinių paslaugų centras Kazitiškio seniūnija
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Linkmenų seniūnijaIgnalinos rajono socialinių paslaugų centras Mielagėnų seniūnijaIgnalinos rajono socialinių paslaugų centras, Vidiškių seniūnijaIgnalinos savivaldybės Didžiasalio seniūnijaJonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcinis centras
Jonavos rajono Socialinių paslaugų centrasJoniškio rajono savivaldybėJurbarko rajono savivaldybės administracijaKaišiadorių socialinių paslaugų centrasKalvarijos socialinių paslaugų centras
Kauno Labdaros ir paramos fondas "Tavo galimybė"Kauno miesto socialinių paslaugų centrasKauno rajono socialinių paslaugų centrasKauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) parapijos Vaikų dienos centras "Vaikų stotelė"Kauno vaikų gerovės centras Pastogė
Kazlų Rūdos Vaikų dienos centras "Šypsniukas"Kazlų Rūdos vaikų globos namai "Šilti namai"Kėdainių pagalbos šeimai centrasKėdainių rajono savivaldybės administracijaKelmės rajono socialinių paslaugų centras
Klaipėdos rajono paramos šeimai centrasKlaipėdos rajono savivaldybės administracijos Priekulės seniūnijaKretingos socialinių paslaugų centrasKrinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Gulbinėnų daugiafunkcis centrasKrinčino Šv. apašt. Petro ir Povilo parapija
Krizinio nėštumo centras KaunasKrizinio nėštumo centras VilniusKupiškio socialinių paslaugų centrasKupiškio vaikų dienos centras Noriūnuose VŠĮKupiškio vaikų dienos centras VŠĮ Adominė
Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centras "Židinys"Lazdijų Socialinių paslaugų centrasLietuvos Samariečių bendrija, Kauno skyriusLietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyriusLPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos Alytaus vaikų dienos centras "Parama šeimai" Pivašiūnai
Mamų unijaMarijampolės socialinės pagalbos centrasMažeikių bendruomeninis pagalbos vaikams centrasMažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijaMolėtų socialinės paramos centras
Motinos Teresės šeimų namaiNemajūnų dienos centras BĮNemuno krašto vaikai LPFPagėgių savivaldybės administracijos Natkiškių seniūnijaPagėgių savivaldybės administracijos Pagėgių seniūnija
Pagėgių savivaldybės administracijos Stoniškių seniūnijaPagėgių savivaldybės administracijos Vilkiškių seniūnijaPagėgių savivaldybės Lumpėnų seniūnijaPagėgių savivaldybės vaiko globos centrasPakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centras
Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrasPalangos miesto socialinių paslaugų centrasPanevėžio rajono savivaldybėPanevėžio socialinio paslaugų centro bendruomeniniai vaikų globos namaiPanevėžio socialinių paslaugų centras
Panevėžio vaikų dienos užimtumo centrasPasvalio rajono Grūžių vaikų globos namaiPasvalio socialinių paslaugų centrasPasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrasPlungės rajono savivaldybės administracija
Prienų bendruomenėPrienų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centrasRadviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrasRadviliškio pbspc vaikų dienos centras "Gandriukas"Raseinių socialinių paslaugų centras VŠĮ
Rietavo socialinių paslaugų centrasRimėnų kaimo bendruomenė ŠalcinėlisRokiškio rajono gausių šeimų asociacija ,,Agota''Rokiškio socialinės paramos centrasRPBSPC Vaikų dienos centras "Ąžuoliukas"
Šakių socialinių paslaugų centrasŠalčininkų socialinių paslaugų centrasSaločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos daugiafunkcis centrasSenamiesčio vaikų dienos centras VŠĮŠiaulių Juventos progimnazija
Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centrasŠiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namaiŠiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrasŠiaulių SOS vaikų kaimasŠilalės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius
Šilutės krizių, pagalbos ir informacijos centras (Juknaičių vaikų dienos centras)Šilutės socialinių paslaugų centrasŠirvintų socialinių paslaugų centrasSkėmių kaimo bendruomenės Vaikų dienos centrasSkuodo socialinių paslaugų šeimai centras
SOS VAIKŲ LIETUVOJE DRAUGIJA Vaikų dienos centras „Parama šeimai“Švenčionėlių socialinių paslaugų centro Paramos šeimai tarnybaŠvenčionių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centras Šaltinėlis, PabradėŠvenčionių SPC ir kitosTauragės socialinių paslaugų centras
Tauragės Švč. Trejybės parapijaTelšių socialinių paslaugų centrasTestinė Juliaus organizacijaTrakų rajono paramos šeimai ir vaikams centrasTverų vaikų dienos centras
Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrasUtenos rajono socialinių paslaugų centrasUtenos rajono socialinių paslaugų centras/ seniūnijaUtenos šeimos ir vaiko gerovės centrasUžpalių Lions klubo vaikų dienos centras
Vaikų dienos centras "Mes esame"Vaikų dienos centras "Užuovėja"Varėnos socialinių paslaugų centrasVDC SvajonėVilijampolės ŠV. Juozapo parapijos vaikų orumo rėmimo programa
Vilijampolės vaikų dienos centrasVilkaviškio socialinės pagalbos centrasVilniaus miesto socialinės paramos centrasVilniaus miesto socialinės paramos centras vaikų dienos centras "Bičiulis"Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras
Vilniaus rajono socialinių paslaugų centrasVilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namai-pagalbos centras Šeimos slėnisVilties Šviesa LPFVisagino socialinių paslaugų centrasVisuomeninė organizacija vaikų ir jaunimo dienos centras Mūsų nameliai
VO "Gelbėkit Vaikus", Vaiko ir šeimos centras "Duok ranką"VŠĮ "Gelbėkit vaikus" Druskininkų VDCVŠĮ "Vilniaus SOS vaikų kaimas"VŠĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centrasVŠĮ Alytaus šeimos pagalbos centras
VšĮ Pal. J. Matulaičio socialinis centrasVšĮ Šeimų centras "Būkime kartu"Všį Vaikų ir paauglių socialinis centrasZarasų rajono savivaldybės administracijos Antalieptės seniūnijaZarasų rajono socialinių paslaugų centras

Projekto draugai:

DPD LietuvaIntegreHyperOps
DPD LietuvaIntegreHyperOps
Svajonių logistikaNemokamas buhalterijos ir įmonės dokumentų tvarkymasProjekto portalo talpinimas

Projekto „Vaikų svajonės“ organizatorių komanda:

Socialinių darbuotojų ir savivaldybių koordinavimo komanda

Rūta Černauskienė (komandos vadovė)

Ramunė Baltaduonienė

Jurgita Kačkytė

Vaida Kazulytė

Agnė Venskutonė

Dalia Miklaševičiūtė

Gintarė Zakarevičienė

Greta Lebeckienė

Jelena Malinina

Laura Stankevičienė

Lina Čyrė

Milda Žvirblienė

Vaiva Sanchez

Svajonių suvedimo ir tikrinimo komanda

Dovilė Kazlauskienė (komandos vadovė)

Gintarė Jarumbauskienė

Kristina Busilaitė

Rasa Jonaitytė

Rimantė Piličiauskienė

Agnė Balčėtytė

Greta Rumševičiūtė

Greta Simonavičienė

Indrė Zumarienė

Laura Vaitiekienė

Rūta Mackevičiūtė

Komunikacijos ir marketingo komanda

Augustina Navardauskaitė (komandos vadovė)

Laura Gylytė

Jurgita Matulevičienė

Samanta Linkevičiūtė

Inga Mituzaitė

Evelina Kundrutienė

Partnerių ir įmonių komanda

Laura Jončiulienė

Agnė Butkutė Gaižauskienė

Asta Aleknaitė

Eglė Konstancija Ramanauskienė

Krystyna Stankevič

Kiti projekto komandos nariai

Julius Gregorauskas (projekto vadovas)

Artūras Gradulevas (WEB programavimas)

Savanoriai, suvedinėjantys vaikų svajones į puslapį:

Agnė Bakšytė

Agnė Metelionytė

Agnė Pupsytė

Aistė Kalinauskaitė

Akvilė

Ana

Ana Mitakovič

Andrius

Andžela

Arminas Mosteika

Aušra

Aušra Dotė

Austėja Kačiulytė

Brigita Bražinskytė

Daiva Viršilaitė - Maskoliūnienė

daiva.1

Dalia Arulytė

Danguolė

Deimantė Daulytė

Deividas Karsabutas

Eglė Gailevičiūtė Petrėnienė

Eglė Stonkienė

Ema Eidukaitytė

Erlanda Polekaitė

Evelina Kundrutienė

Firat Karadeniz

Gaisva

Gintarė

Gintarė Bieliauskaitė

Greta Būgaitė

Greta Mauricaitė

Ieva Jociūtė

Ieva Prapiestytė

Indrė Dambrauskaitė

Inga

Inga Kukčikaitienė

Inga Surgailyte

Inga Svelnytė

Ingrida

Ingrida Milašienė

Irma Sopienė

Irvyda Vaičelytė

Jolanta Macejevska

Jolanta Songailienė

Judita

Julija Rudytė

Jūratė Pečiulis

Justina

Justina Grigė

Kornelija

Kornelija Liutvaitytė

Kristina

Kristina Eigirdienė

Kristina Grabauskiene

Kristina Skliaustienė

Laima Raugalaitė

Laura

Laura Moniutė

Lina

Lina

Lina Gircyte-Juske

Lina Mikelytė-Blaškevičienė

Loreta Stonkuvienė

maksimas.g

Marija

Miglė Valuckaitė

Milda Kuliešienė

Monika Valavičiūtė

Olga Safiulinienė

Pijus Stankevicius

Rasa

Regina

Rima Bagdonaitė

Rozalija Gerenauskienė

Rūta Dvylytė

Saule Tamosiuniene

Sigita

Sigita

Silvija Ingelevičiūtė

Simona

Simona Artimavičiūtė

Simona Badokaite

Simona Lencevičienė

Svetlana Zubanova

Tadas Gaurilcikas

Tatjana Kliosova

Toma Bagucanskytė

Vaida

Vaiva

Viktorija

Viktorija

Viktorija Folkytė

Viktorija Kalvelytė

Vilija Kuklytė

Violeta

Virgilija Gregorauskienė

Vita Sovaitė

Vytautas

Živilė

Socialiniai darbuotojai, surenkantys svajones iš vaikų ir besirūpinantys jų įgyvendinimu:

SavivaldybėKoordinatoriusSoc. darbuotojai
Akmenės rajono paramos šeimai centrasAsta GriciuvienėAsta Griciuvienė
Daina Rimkienė
Kristina Sabaitienė
Linas Lileikis
Rūta Liaučiūtė
Viktorija Koveraitė
Virginija Varanavičienė
Aušra Byčienė
Toma Valackonienė
Asta Skiriuvienė
Dovilė Spaičienė
Asta Kiudulienė
Agnė Mėčiuvienė
Toma Barauskienė
Vitalija Spirienė
Irena Puzaraitė
Alytaus r. VšĮ "Padovanokim šypseną"Daiva Daugėlienė
Anykščių rajono socialinių paslaugų centrasDanguolė PaškauskienėLina Repečkienė
Gerda Maldaikytė
Jurgita Verikienė
Zinaida Kamarauskienė
Agnė Švagždienė
Vilma Audenienė
Justina Linartaitė
Miglė Vaičiulienė
Vaida Strumylaitė
Vaida Sabalytė
Irena Bertaševičienė
Olia Laskauskienė
Gytis Pivoriūnas
Kristina Grilauskiene
BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrasRita SabaliauskienėLaura Tarvydienė
Danielė Skunsmanaitė
Renata Gudauskienė
Edita Negreckaitė
Modesta Žebrauskytė-Vaškienė
Neringa Aurylaitė
Karina Dubiak
Lina Timofejevaitė
Lina Vaitekūnaitė
Alina Kubiakina
Sonia Norvilienė
Sandra Ošovskaja
Birutė Gaudutienė
Aušra Petrikienė
Inga Guliakova
Renata Šamonskytė
Dovilė Petruškevičienė
Vilma Žukauskienė
Liucija Kubilienė
Erika Jurkutaitytė
Jolanta Muliuolienė
Laura Ledinauskienė
Karina Reklaitienė
Gina Narušienė
Daiva Budreckytė
Simona Bidvienė
Svetlana Mostienė
Dalia Polianinienė
Agnė Jonavičiūtė
Justina Lučinskaitė
Biržų socialinių paslaugų centrasRasa VileišienėAušra Briedienė
Solvita Martinonienė
Virginija Bložienė
Rasa Vileišienė
Zinaida Lamanauskienė
Eugenija Anilionienė
Vilija Vaitkevičienė
Sandra Šeliauskienė
Edita Variakojienė
Ramutė Klezienė
Toma Vinciūnienė
Cyrulis Plungės vaikų globos agentūraAudronė KiseliovaAudronė Kiseliova
Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centras, Viečiūnų skyriusDaugilė StankutėDaugilė Stankutė
Genrita Barysaitė - Ražienė
Druskininkų socialinių paslaugų centrasVirginija SereičikienėVirginija Sereičikienė
Elvyra Laučiuvienė
Druskininkų SPC, Liepalingio skyriusSaulė RutkauskienėSaulė Rutkauskienė
Elektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupėLIna BernatavičienėLIna Bernatavičienė
Elektrėnų socialinių paslaugų centrasNeringa DrabavičienėNijolė Leonavičienė
Rita Ramšaitė
Vaida Šelkovenko
Aušra Rumsevičienė
Judita Paškauskienė
Venanta Jankauskienė
Renata Kuzmenkovaitė-Aliukonė
Estela Ambraževičiūtė
Inga Čaplinskienė
Virginija Daunaravičienė
Gitana Belė
Eglė Grigaliūnienė
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Dūkšto seniūnijaDanguolė DrabatienėDanguolė Drabatienė
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Naujojo Daugėliškio seniūnijaJanina KačkienėJanina Kačkienė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centrasJurgita ČebatoriūnienėJurgita Čebatoriūnienė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Kazitiškio seniūnijaNijolė KriaučiūnienėNijolė Kriaučiūnienė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Linkmenų seniūnijaJolanta MačiulienėJolanta Mačiulienė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Mielagėnų seniūnijaAlma PachomovaAlma Pachomova
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras, Vidiškių seniūnijaIeva MačiulienėIeva Mačiulienė
Ignalinos savivaldybės Didžiasalio seniūnijaAlgis KrasauskasAlgis Krasauskas
Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcinis centrasOlga NikitinaOlga Nikitina
Jonavos rajono Socialinių paslaugų centrasNeringa Pečiulytė-ValuckienėNeringa Pečiulytė-Valuckienė
Agnė Krašajienė
Jurgita Sereikienė
Greta Lazauskienė
Irina Černiauskienė
Geda Rimavičienė
Akvilė Gedraitienė
Gintarė Ragaišienė
Ala Milkintienė
Joniškio rajono savivaldybėAušra JakūnienėEdita Zalogienė
Aistė Jakaitienė
Renalda Giedraitienė
Gražina Šiaučiūnienė
Vaidilutė Viličkienė
Rūta Staigvilienė
Sonata Būzienė
Loreta Makaveckienė
Auksė Žakaitytė
Daiva Sasnauskienė
Simona Kovrigienė
Roberta Jakobsevičienė
Lina Sigita Jatulienė
Jovita Jokūbaitienė
Viktorija Vaitkutė
Lina Mituzienė
Jurbarko rajono savivaldybės administracijaGiedrė StankevičienėRasa Draudvilė
Ieva Zaleckienė
ZITA KRIKŠČIONAITIENĖ
Donata Rimkienė
Airina Jurgilienė
Loreta Kavaliauskienė
Valda Janikauskienė
RITA SABIENĖ
Giedrė Knapkienė
Aida Sutkaitienė
Airina Jurgilienė
Irma Gerasimovienė
Alvina Bunikienė
Kaišiadorių socialinių paslaugų centrasDaiva SladkevičienėIrina Žalienė
Levutė Dubosienė
Elvyra Barkauskienė
Dovilė Bačiulienė
Auksė Šinkevičė
Edita Kabašinskienė
Rūta Morkūnienė
Daiva Mikalauskaitė
Inga Zakarevičienė
Dalia Pazniokienė
Rasa Lauruševičienė
Vilgima Malinauskienė
Kalvarijos socialinių paslaugų centrasEglė RaškauskienėGiedrė Bliūdienė
Laima Račkauskienė
Reda Sujetienė
Valė Mačienė
Ieva Zubavičiūtė
Aurelija Jurkonienė
Kauno Labdaros ir paramos fondas "Tavo galimybė"Indrė KlimavičiūtėIndrė Klimavičiūtė
Sonata Urvinienė
Kauno miesto socialinių paslaugų centrasIrena JackūnienėAistė Klimavičiūtė
Justina Ruzgaitė
Aida Ročienė
Ieva Liepinskaitė
Kristina Morkūnienė
Greta Andraitytė
Jolanta Blauzdžiūnaitė-Pavlovič
Ieva Vasiljevienė
Egidija Šulcaitė
Ingrida Juškienė
Justina Zdanavičiūtė
Jolanta Čepeliauskaitė Dabulevičienė
Ligita Sirutienė
Četkauskaitė Viktorija
Agnė Kuzminskienė
Leonilė Ramanauskienė
Paplauskaitė Deimantė
Ratkevičienė Jekaterina
Simanavičiūtė Indrė
Stasiukaitienė Rosita
Šidlauskienė Monika
Vietrinienė Rasa
Giedrė Knyšiūtė
Kauno rajono socialinių paslaugų centrasKristina BanuškevičienėRasa Bakienė
Audronė Kanapinskienė
Vaida Šilkaitienė
Aušra Ališauskienė
Ingrida Valuckienė
Laimutė Čižinauskaitė
Rūta Sokolova
Loreta Žičkuvienė
Jurgita Šukauskienė
Daivutė Žilinskaitė
Raminta Rainienė
Deima Želionienė
Aurėja Ruzgienė
Kistina Grigalienė
Jolanta Sinkevičienė
Evelina Bendinskienė
Aistė Timofejevaitė
Virginija Smilinskienė
Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) parapijos Vaikų dienos centras "Vaikų stotelė"Ineta RimkūnėIneta Rimkūnė
Kauno vaikų gerovės centras PastogėLaima PaleckienėLaima Paleckienė
Eglė Dimšaitė
Jolita Januškovskienė
Jurga Paulauskienė
Ineta Vaitkevičiūtė
Vilma Ražanauskaitė
Jolanta Anužienė
Laima Paleckienė
Kazlų Rūdos Vaikų dienos centras "Šypsniukas"Kristina GiedraitienėKristina Giedraitienė
Alvaras Zimnickas
Kazlų Rūdos vaikų globos namai "Šilti namai"Diana DatenytėKristina Alaunienė
Rima Kaširova
Vaida Bosienė
Nijolė Černevičienė
Diana Datenytė
Eglė Liepinė
Jūratė Svalbonienė
Inga Gečionytė
Kėdainių pagalbos šeimai centrasKristina GrigaliūnienėRosita Juozaitė
Solveiga Sebeikienė
Milda Beresnevičienė
Neringa Rabikauskienė
Sonata Kriščiūnienė
Živilė Jeleniauskaitė
Kėdainių rajono savivaldybės administracijaKristina GrigaliūnienėJūratė Grigonienė
Loreta Šaduikė
Rasa Kielienė
Daiva Stačkūnienė
Greta Minskienė
Hana Ūsienė
Kelmės rajono socialinių paslaugų centrasAušra SutkuvienėAušrelė Kančelkienė
Gendrūta Betingienė
Rasa Bernotiene
Ilmena Valutienė
Rima Graisienė
Regina Gedvilienė
Vitalija Lukoševičienė
Vida Eitmantienė
Aušra Jankūnaitė
Klaipėdos rajono paramos šeimai centrasRita Sabaliauskienė
Jolanta Kundrotienė
Ilona Lygnugarytė
Jūratė Adomavičienė
Alma Gižienė
Lidija Gubovienė
Virginija Flatautienė
Rima Rupeikienė
Dovilė Sliosorienė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Priekulės seniūnijaDaiva BliūdžiuvienėRasa Kovšova
Lina Barauskienė
Vilma Monstvilienė
Reda Kučinskienė
Kretingos socialinių paslaugų centrasJovita ViskontienėVida Martinkienė
Giedrė Šimkuvienė
Aida Kubilienė
Virginija Stakanskienė
Laima Jurgutienė
Donata Budrytė
Jovita Viskontienė
Violeta Domrienė
Regina Bumblienė
Ramunė Ruginienė
Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Gulbinėnų daugiafunkcis centrasValerija MatonienėValerija Matonienė
Krinčino Šv. apašt. Petro ir Povilo parapijaJūratė GintautienėJūratė Gintautienė
Krizinio nėštumo centras KaunasJūratė GritėnienėJūratė Gritėnienė
Krizinio nėštumo centras VilniusRūta TrumpickienėRūta Trumpickienė
Kupiškio socialinių paslaugų centrasEglė LaucėEglė Laucė
Jurgita Jasiūnienė
Vaida Kudžmaitė
Kupiškio vaikų dienos centras Noriūnuose VŠĮDalia LaurinavičienėDalia Laurinavičienė
Kupiškio vaikų dienos centras VŠĮ AdominėViktorija GabriūnienėLaima Ramaškienė
Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centras "Židinys"Vaida JarmalienėVaida Jarmalienė
Lazdijų Socialinių paslaugų centrasEva KupstaitėEva Kupstaitė
Inga Jankauskienė
Irina Poteliūnienė
Vilma Vaitkevičienė
Aida Sasnauskienė
Aida Kėrienė
Vilija Dadurkienė
Rima Minkevičienė
Lietuvos Samariečių bendrija, Kauno skyriusDaiva DainienėLijana Boženkovienė
Daiva Dainienė
Vilma Lapinskienė
Sandra Stankevičienė
Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyriusRita Mockuvienė
LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos Alytaus vaikų dienos centras "Parama šeimai" PivašiūnaiEglė AliulienėEglė Aliulienė
Mamų unijaEglė MėlinauskienėEglė Mėlinauskienė
Marijampolės socialinės pagalbos centrasIrena SenkutėKristina Grabauskienė
Sonata Dunkule
Mažeikių bendruomeninis pagalbos vaikams centrasRasa SamoškienėRasa Samoškienė
Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijaAleksandra KunickienėAleksandra Kunickienė
Molėtų socialinės paramos centrasJulita BaranauskaitėDanutė Rakauskienė
Ernesta Paukštienė
Janė Kadonienė
Ieva Stasiūnienė
Ilona Varnaitė
Neringa Šiaulienė
Rasa Bistrickienė
Janina Zarembienė
Aldutė Repečkienė
Aurena Širvinskienė
Monika žvikevičiūtė
Motinos Teresės šeimų namaiLaima StrakšienėLaima Strakšienė
Nemajūnų dienos centras BĮRimantė KedienėRimantė Kedienė
Nemuno krašto vaikai LPFAgnė DautartienėAgnė Dautartienė
Pagėgių savivaldybės administracijos Natkiškių seniūnijaRita JonelienėRita Jonelienė
Pagėgių savivaldybės administracijos Pagėgių seniūnijaLina BertašienėLina Bertašienė
Pagėgių savivaldybės administracijos Stoniškių seniūnijaIgnė SauspreikšaitytėIgnė Sauspreikšaitytė
Pagėgių savivaldybės administracijos Vilkiškių seniūnijaJolanta JasūdienėJolanta Jasūdienė
Pagėgių savivaldybės Lumpėnų seniūnijaLaimutė DžiaugienėLaimutė Džiaugienė
Pagėgių savivaldybės vaiko globos centrasLaimutė PopendikienėLaimutė Popendikienė
Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centrasRasa GutauskienėRoberta Gugienė
Gražina Kazėnienė
Lina Linkaitė
Vaida Povilaitytė
Augustė Meiliūnaitė
Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrasAistė BarauskaitėAistė Barauskaitė
Palangos miesto socialinių paslaugų centrasJovita PetreikienėArtūras Kerevičius
Jovita Petreikienė
Oksana Ruikytė
Rita Žukauskaitė
Gintarė Beniušienė
Panevėžio rajono savivaldybėVioleta LabanauskaitėJovita Ventienė
Edita Smirnova
Audronė Paškevičienė
Eglė Kirdienė
Renata Slapšienė
Rūta Mikulėnienė
Lina Vasiliauskė
Ramutė Ribikauskienė
Viktorija Čeponytė
Neringa Šarkanienė
Ieva Savickaitė
Vaiva Malkevičienė
Rima Kisielytė
Toma Navadonskytė
Aušra Boglajevienė
Neringa Ožekauskienė
Sigita Kurševičienė
Rasa Marozienė
Ilona Dobradziejienė
Aušra Putauskienė
Alma Krikščiūnienė
Raimonda Černiauskaitė
Panevėžio socialinio paslaugų centro bendruomeniniai vaikų globos namaiRamunė MazūrienėRamunė Mazūrienė
Panevėžio socialinių paslaugų centrasErmina ŠejenkoRasa Griauzdienė
Sigita Anilionienė
Asta Toločkienė
Indrė Razbadauskienė
Kasparas Vaičelis
Ermina Šejenko
Vilma Tarvydienė
Lina Malciūtė
Daiva Puzinienė
Auksė Eidrigevičiūtė
Justina Jasevičienė
Loreta Linkevičienė
Rasa Adžijevienė
Romualda Junevičienė
Deimantė Kristina Jasulaitienė
Donatas Selickas
Ilona Mikalauskienė
Marija Gaižiūnienė
Laura Merfeldienė
Vaida Navardauskienė
Panevėžio vaikų dienos užimtumo centrasDaiva TumasonytėDaiva Tumasonytė
Pasvalio rajono Grūžių vaikų globos namaiLoreta PetrauskienėLoreta Petrauskienė
Pasvalio socialinių paslaugų centrasJurgita VenskienėEdita Žurauskienė
Giedrė Želvytė
Jolita Valotkienė
Inga Pelegrimaitė
Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrasViktorija SkvereckieneViktorija Skvereckienė
Plungės rajono savivaldybės administracijaAsta ŠiaulienėAsta Šiaulienė
Kristina Domarkienė
Prienų bendruomenėVilma BražukaitienėVilma Bražukaitienė
Prienų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centrasDanguolė JuodsnukienėAistė Morkūnienė
Gintarė Stankevičiūtė
Angelė Leikauskienė
Judita Lučkienė
Rūta Zelenekienė
Jurgita Ruseckienė
JURGITA PETKIENĖ
Irena Ligeikienė
Agnė Kavaliauskienė
Paulina Mickaitė
Loreta Joneliūnienė
Irena Danilevičienė
Birutė Songailienė
Lina Tamošiūnienė
Alma Jurkonienė
Dalė Danulevičiūtė
DAIVA BARAUSKIENĖ
Rita Bagdonavičiūtė
Dileta Navikauskienė
Angelina Beruta Keturakienė
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrasRima GustaitienėRūta Šimkutė
Rasa Ambložiejienė
Ona Rimšienė
Inga Motiečiūtė
Gabrielė Stalygaitė
Laimutė Počiejienė
Rūta Kaušienė
Justinas Ralys
Rima Gustaitienė
Loreta Benaitienė
Narimanta Virbickaitė
Gintarė Stonkuvienė
Svietlana Jagminienė
Ona Rimšienė
Kristina Černikovienė
Tamara Poškienė
Raimonda Varanavičienė
Virginija Gvildienė
Asta Biliuvienė
Deimantė Petraitė
Lina Ramanauskaitė
Radviliškio pbspc vaikų dienos centras "Gandriukas"Aušra UtkienėAušra Utkienė
Raseinių socialinių paslaugų centras VŠĮAsta UrbonienėIngrida Lekečinskienė
Vesta Bartelsman
Darina Brazienė
Aurelija Bilvinienė
Vaida Žyvatkauskaitė
Andrius Sabutis
Daiva Stoškuvienė
Erika Parnarauskienė
Vaiva Januškienė
Monika Dikavičiūtė
Rita Savickienė
Dovilė Kvietkutė
Judita Tamašauskienė
Rita Valinciene
Loreta Vaičekauskienė
Asta Narušienė
Simona Macaitytė
Indra Maselskienė
VIRGINIJA BALTRUŠAITIENĖ
Rietavo socialinių paslaugų centrasVirginija NorvilienėSonata Miliauskaitė
Virginija Norvilienė
Laima Simonavičienė
Vida Bukienė
Margarita Prišmontaitė
Lina Maslauskaitė
Rimėnų kaimo bendruomenė ŠalcinėlisJolita TopoliauskienėJolita Topoliauskienė
Rokiškio rajono gausių šeimų asociacija ,,Agota''Giedrė NovikovaGiedrė Novikova
Rokiškio socialinės paramos centrasAsta KilienėKristina Orbidanė
Daiva Gaižiuvienė
Aušra Pakalnienė
Sigita Veiverienė
Simona Bieliūnienė
Zita Dainienė
Ramunė Strumskienė
Vilma Masalienė
Evelina Viplentienė
Regina Medikienė
Jolanta Jurevičiūtė
RPBSPC Vaikų dienos centras "Ąžuoliukas"Rasa AmbložiejienėInga Ragauskaitė
Šakių socialinių paslaugų centrasVita KriaučiūnienėAsta Jakaitienė
Ilona Kolegienė
Kristina Baršauskienė
Sigita Demeniūtė
Jolita Kažemėkaitienė
Deimantė Keidošytė
Renata Stanislovaitienė
Samanta Gurevičienė
Greta Drevininkaitytė
Laura Plioplytė
Eglė Tamulevičiūtė
Asta Bagdanavičienė
Vita Kriaučiūnienė
Rūta Petraitienė
Alina Damušytė
Ingrida Kasparavičienė
Skaistė Bakienė
INGRIDA JUODIENĖ
Ingrida Jakaitienė
Daiva Jėčienė
Rita Dumbliauskė
Lina Šukaitienė
INGA PRANSKAITIENĖ
Alma Dragūnaitienė
Teresė Juškaitė
Rima Rūškienė
Šalčininkų socialinių paslaugų centrasAna Sinkevič, Beata MalikaitėLoreta Obločinska
Regina Juchnevič
Ana Traškovė
Justina Rulevičienė
Ana Palevič
Evelina Vaščišina
Violeta Jelmak
Nijolė Butrimienė
Žana Rodevičienė
Natalija Karpovič
Liudmila Butrimienė
Jolita Valiukevič
Jelena Nosevič
Elvyra Savelienė
Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos daugiafunkcis centrasRasuolė DovidavičiūtėRasuolė Dovidavičiūtė
Senamiesčio vaikų dienos centras VŠĮJūratė VitkauskienėJūratė Vitkauskienė
Šiaulių Juventos progimnazijaLaimutė SkyrienėLaimutė Skyrienė
Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centrasDovilė SavickienėDovilė Savickienė
Vitalija Milašienė
Asta Mendelienė
Elvyra Urbštienė
Asta Vainikonienė-Burnickienė
Lina Naciuvienė
Vaida Uznienė
Agneta Stroputė
Svetlana Baltrušaitienė
Diana Valiuškienė
Vilma Veličkienė
Monika Jarušauskienė
Arnolda Žilienė
Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namaiKostas RušinskasAgnė Andruškaitytė
Toma Zajenčkauskaitė
Giedrius Juozapavičius
Vaida Triškienė
Audronė Starkuvienė
Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrasBirutė OrentienėZinaida Baltramaitienė
Raimonda Tamašauskaitė
Karolina Kirtiklė
Kristina Šiukšterytė
Kristina Skėrienė
Deimantė Kriaučiūnaitė
Irena Šumbarauskaitė
Aušra Pranckuvienė
Laima Virginienė
Lina Mitrijeva
Simona Kontenienė
Ausma Taurinskienė
Eglė Ermanienė
Silvija Morkevičienė
Šiaulių SOS vaikų kaimasRaimonda MiežienėIlona Štopinienė
Raimonda Miežienė
Vaida Gaižauskienė
Rita Gintilienė
Šilalės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriusRegina ArmonienėDanguolė Šimkuvienė
Vitalija Šimkutė
Kazė Juodaitienė
Nijolė Viliušienė
Jurgita Būdvytienė
Ligita Mockienė
Danguolė Kasnauskienė
Ligita Pudživelienė
Evelina Jančiauskytė
Alma Mockuvienė
Lina Čeponienė
Ilona Šteimantė
Monika Kinderienė
Šilutės krizių, pagalbos ir informacijos centras (Juknaičių vaikų dienos centras)Vaida MasidunskienėVaida Masidunskienė
Šilutės socialinių paslaugų centrasIndrė ŠveikauskienėSilva Simutienė
Indra Vasiliauskienė
Irena Valienė
Nijolė Stirbienė
Indrė Šveikauskienė
Aina Bagdanovienė
Arūnė Razmaitė
Sandra Raukienė
Vilija Kostrubė
Rasa Trakšelienė
Dovilė Gečaitė
Lina Statkuvienė
Jolanta Balkojytė
Renata Petrauskienė
Bronė Adomaitienė
Kristina Petrošienė
Vilija Kostrubė
Lina Juzaitienė
Milda Vaičiūnienė
Ieva Kazakauskaitė
Ieva Šimanskytė
Inga Žąsytienė
Svaja Petrietienė
Daiva Gicevičienė
Širvintų socialinių paslaugų centrasElvyra KarickienėJurgita Žemaitienė
Diana Bakšanskienė
Irena Oršauskienė
Nijolė Masiulienė
Kristina Asteikaite
Sigutė Juzėnienė
Eglė Grudzinskienė
Audronė Raudeliūnienė
Ala Umbrasienė
Aušra Sosnovskytė
Skėmių kaimo bendruomenės Vaikų dienos centrasVida TamulytėVida Tamulytė
Skuodo socialinių paslaugų šeimai centrasIngrida RamonienėIrena Zubienė
Asta Daukantaitė
Rita Bertašiūtė
Kristina Kovienė
Alina Mygind
Ieva Taujenienė
Gitana Ketlerienė
Marta Raudienė
Aušra Karbauskienė
Ingrida Ramonienė
Sonata Gintalienė
SOS VAIKŲ LIETUVOJE DRAUGIJA Vaikų dienos centras „Parama šeimai“Rasa VaitkutėRasa Vaitkutė
Švenčionėlių socialinių paslaugų centro Paramos šeimai tarnybaIna TomaševskienėKristina Ulevičiūtė
Virginija Kairienė
Tatjana Ščuruk
Rima Vorobjova
Ingrida Butkevičiūtė
Olga Šavlis
Rima Strachienė
Laimutė Šeštokienė
Švenčionių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centras Šaltinėlis, PabradėSamanta ŽuravliovaSamanta Žuravliova
Švenčionių SPC ir kitosAnželika BartaševičGintarė Trapikaitė-Sibatulina
Živilė Jablonskienė
Astėrija Borovykienė
Rasa Činčikienė
Anželika Bartaševič
Tauragės socialinių paslaugų centrasGiedrė ŠilgalytėOrinta Čičiurkaitė
Inga Žemaitytė
Sandra Antanavičienė
Rasa Maskaliūnienė
Greta Preikšaitytė
Sandra Dadūrė
Janina Barčienė
Giedrė Šilgalytė
Sandra Jučienė
Asta Augaitienė
Loreta Karlikauskienė
Loreta Čipkienė
Lina Paulauskienė
Ilmeda Lukošienė
Jovita Macijauskė
Rimantė Mingėlienė
Stanislovas Austynas
Lina Maraulienė
Neringa Remeikienė
Gražina Petrošienė
Akvilė Radvilienė
Eglė Rukiene
Monika Kisnėriūtė
Tauragės Švč. Trejybės parapijaVitalija Slepavičienė
Telšių socialinių paslaugų centrasEdita ŠlečkuvienėVilma Pagojienė
Roma Kaminienė
Roma Avelienė
Renata Fabijonavičienė
Edita Stanienė
Laura Servienė
Irena Sudintienė
Genovaitė Žalinauskienė
Vilma Vasienė
Jadvyga Vladičkienė
Svetlana Taujanskienė
Paulina Gaudiešienė
Arūnas Griciūnas
Simona Dzigelyte
Vaida Puidokienė
Jolanta Kerpauskienė
Raimonda Vėlienė
Rimantė Petkevičienė
Snižana Deimontavičienė
Virginija Bykovienė
Reda Vaitkevičė
Testinė Juliaus organizacijaJuliusJulius Gregorauskas
Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centrasAušra LučinskaitėAušra Lučinskaitė
Ernesta Petrovska
Nijolė Korkazienė
Jolanta Jakubauskienė
Vaiva Valentukevičiūtė
Ligita Steckienė
Viktorija Naujalienė
Irena Zarubaitė
Erika Žilinskaja
Renalda Banuškevičienė
Antonas Dembickis
Miroslav Janč
Raimonda Tamaševičienė
Maksim Kostiucenko
Ieva Jezerskienė
Reda Ramaneckienė
Darius Čumačenka
Snieguolė Kazlauskė
Dominykas Rib
Dovilė Poboikina
Tverų vaikų dienos centrasVioleta BaubkuvienėVaida Griciuvienė
Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrasJurgita KrukauskienėEma Povilavičiūtė
Vilma Papickienė
Lina Gražienė
Eglė Valavičienė
Agnė Čekuolienė
Silvija Savickaja
Lina Palčinskienė
Deimantė Imbrasienė
Loreta Makauskienė
Ieva Visockienė
Lina Atkočiūnaitė
Ieva Kačkuvienė
Agnė Župkienė
Sigitas Musteikis
Utenos rajono socialinių paslaugų centrasJurgita PapirtytėAušra Draukšienė
Eglė Pelakauskienė
Aldona Kirkienė
Giedrė Lukauskienė
Virginija Samarskienė
Inga Grašienė
Liucija Mačiulienė
Laura Bendikienė
Beata Bareišienė
Svetlana Petkevičienė
Utenos rajono socialinių paslaugų centras/ seniūnijaRima PetrošienėRima Petrošienė
Danutė Burokienė
Virginija Kukutienė
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrasValda BikinienėValda Bikinienė
Loreta Vasilevičiūtė
Užpalių Lions klubo vaikų dienos centrasNijolė RimkevičienėNijolė Rimkevičienė
Vaikų dienos centras "Mes esame"Oksana Piečienė
Vaikų dienos centras "Užuovėja"Simona ŽemaitytėSimona Žemaitytė
Varėnos socialinių paslaugų centrasGintarė TūbinienėVida Grochiackienė
Jurgita Kosinskaitė
Rita Kvietkauskienė
Danutė Stankūnienė
Inga Valadkiene
Oksana Morgevičienė
Rita Kvaraciejienė
Karolina Stankevičienė
Rimtautė Marčiulionienė
Liuda Trakimavičienė
Justina Skamarakienė
Ernesta Paškevičienė
Gintarė Statkienė
Janina Krušniauskienė
Vida Gaurienė
Vilma Sausaitienė
Astutė Žmuidinavičienė
VDC SvajonėJolanta MilchertėJolanta Milchertė
Vilijampolės ŠV. Juozapo parapijos vaikų orumo rėmimo programaEmilis VasiliauskasAušra Mencevičienė
Vilijampolės vaikų dienos centrasRamunė BučinskaitėRamunė Bučinskaitė
Vilkaviškio socialinės pagalbos centrasVeronika JurgelaitytėLoreta Šlekienė
Rima Bagdanavičienė
Gintarė Alytaitė
Audronė Snabaitienė
Zita Galeckienė
Aušra Navickienė
Aušra Bukučinskienė
Inga Adomaitienė
Gintarė Pilipavičienė
Virginija Stočkuvienė
Milena Simanauskienė
Evelina Marcinkevičiūtė
Lijana Jančauskienė
Iveta Ivonaitienė
Vilma Menčinskienė
Jolanta Įkasalienė
Karolina Kailiūtė
Vilniaus miesto socialinės paramos centrasAnastasija PydykErika Kaladytė
Rima Lančickaitė
Aistė Druskytė
Irena Šabanienė
Vida Valatkevičienė
Inga Baranauskienė
Zita Voisiatienė
Jolanta Kalinauskienė
Ligita Sruogienė
Jūratė Babelienė
Vida Valatkevičienė
Alicija Druseikytė-Laško
Gražina Raksa
Diana Ciunel
Paulina Kalėdaitė
Jurgita Talkovskytė
Ieva Putvinskienė
Ligita Oleinikienė
Karolina Capuk
Diana Marcinkėnaitienė
Viktorija Šulskaja
Vitalija Lesmanavičiūtė
Romas Volungevičius
Elvyra Baranovienė
Alina Pavtel
Inga Tručilauskienė
Dalia Liutvinienė
Erika Jankauskienė
Dovilė Žilionytė
Evelina Navickaitė
Deimantė Veršelienė
Viktorija Brilovė
Žydrė Ragelytė
Julija Zaleckytė
Jolita Jauniskiene
Vilniaus miesto socialinės paramos centras vaikų dienos centras "Bičiulis"Jurgita TalkovskytėJurgita Talkovskytė
Ieva Putvinskienė
Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centrasDiana LomtevaDiana Lomteva
Vilniaus rajono socialinių paslaugų centrasBeata BartkienėVioleta Šibin
Birutė Tarasevič
Justyna Lapkovska
Elmira Badalova
Božena Jackevič
Birutė Paramonova
Alina Mažul
Marija Tomaševska
Justina Urbanovič - Daukševič
Svetlana Novikienė
Danuta Vetrenkienė
Diana Tomaševič
Aliona Jatulienė
Renata Seniut
Renata Korovaičik
Vladislava Ručinskaja
Beata Blaževičienė
Helena Dubovskaja
Mikoleta Krepštul
Loreta Voitechovič-Lepiochina
Renata Vanagel-Bortkevičienė
Regina Pečiulienė
Justina Kornevič
Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namai-pagalbos centras Šeimos slėnisAušra KučinskienėAušra Kučinskienė
Dovilė Aldakauskienė
Vilties Šviesa LPFLina KavaliauskienėLina Kavaliauskienė
Visagino socialinių paslaugų centrasNeringa NešukaitytėRasa Nastajienė
Dovilė Mačiulienė
Anastasija Komarova
Ingrida Daubarienė
Jelena Petiukevič
Svetlana Tamulevičienė
Oksana Jermakova
Olga Solovjova
Arina Cesnuleviciene
Olga Grigorjeva
Asta Karosienė
Jelena Safronova
Visuomeninė organizacija vaikų ir jaunimo dienos centras Mūsų nameliaiMartyna MalienėMartyna Malienė
VO "Gelbėkit Vaikus", Vaiko ir šeimos centras "Duok ranką"Loreta KunickienėLaima Bulnienė
Loreta Kunickienė
Ilona Jančiūrienė
Loreta Vasilevičiūtė
Jolita Urniažienė
VŠĮ "Gelbėkit vaikus" Druskininkų VDCNijolė ZdančiuvienėNijolė Zdančiuvienė
VŠĮ "Vilniaus SOS vaikų kaimas"Žana VaišnederienėRūta Vaičiūtė
Indrė Kropienė
Vytautė Mingilaitė
Eglė Zaukaitė
Lina Budraitė
Justina Šerėnaitė
Rasa Orlovskienė
Eglė Jarmolkovič
Žana Vaišneiderienė
Aistė Vertelkaitė
Ernesta Galginaitė
Margarita Jusel
VŠĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centrasEvelina UrbanavičienėEvelina Urbanavičienė
VŠĮ Alytaus šeimos pagalbos centrasJolita MarčiulaitienėJūratė Juškauskienė
Jurgita Mikulionienė
Veronika Sadauskienė
Jurgita Devyžienė
Jolita Marčiulaitienė
Milena Berčiūnienė
Danutė Šmitienė
Laima Baliukonienė
Rasa Ražanauskienė
Raminta Sakavičiūtė
Loreta Alesiūtė
VšĮ Pal. J. Matulaičio socialinis centrasMichail ArefjevMichail Arefjev
VšĮ Šeimų centras "Būkime kartu"Inga BradūnienėInga Bradūnienė
Všį Vaikų ir paauglių socialinis centrasBronė PakarnienėBronė Pakarnienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Antalieptės seniūnijaSandra KiliuvienėSandra Kiliuvienė
Zarasų rajono socialinių paslaugų centrasNeringa ŠimkūnienėSvetlana Šileikienė
Neringa Šimkūnienė