Projekto „Vaikų svajonės“ organizatorių komanda

Projekto vadovė: Ramunė Baltaduonienė (ramune@vaikusvajones.lt)

WEB programavimas: Artūras Gradulevas

Socialiniai darbuotojai, surenkantys svajones iš vaikų ir besirūpinantys jų įgyvendinimu:

OrganizacijaKoordinatoriusSoc. darbuotojai
"Gelbėkit vaikus" Ukmergės VDCDaiva KarvelienėDaiva Karvelienė
A.Bandzos socialinių paslaugų namaiSalomėja JareckienėSalomėja Jareckienė
Adutiškio vaikų dienos centrasIrena TurčinskienėIrena Turčinskienė
Akmenės rajono paramos šeimai centrasRasita TomkevičienėAsta Griciuvienė
Živilė Paulauskaitė
Asta Kiudulienė
Rasita Tomkevičienė
Gerda Skietrė
Gitana Griciuvienė
Asta Skiriuvienė
Daina Rimkienė
Dovilė Spaičienė
Kristina Sabaitienė
Linas Lileikis
Viktorija Koveraitė
Gabija Sutkutė
Agnė Mėčiuvienė
Jolita Pleikienė
Alizavos VDCDaiva KurulienėDaiva Kurulienė
Alizavos VDCArturas Gradulevas
Alsėdžių Vaikų dienos centro "3N"Diana ArmalienėDianai Armalienė
Daiva Gramalienė
Alytaus Lietaus vaikaiKlementinaKlementina
Anykščių rajono socialinių paslaugų centrasLina RepečkienėVilma Audenienė
Lina Repečkienė
Vaida Sabalytė
Agnė Švagždienė
Jurgita Verikienė
Gytis Pivoriūnas
Gerda Maldaikytė
Kristina Grilauskienė
Miglė Vaičiulienė
Justina Linartaitė
Olia Laskauskienė
Irena Bartaševičienė
Vaida Strumylaitė
Algina Bučinskienė
Ariogalos vaikų dienos centrasDonata KlizienėDonata Klizienė
Asociacija "Sraunija"Kristina AntanavičienėKristina Antanavičienė
Ąžuolo progimnazijaIrma KriaučeliūnienėIrma Kriaučeliūnienė
Bagaslaviškio vaikų dienos centrasNijolė MasiulienėNijolė Masiulienė
Bendruomeniniai vaikų globos namaiRūta Jasinskaitė-MikalauskienėRūta Jasinskaitė-Mikalauskienė
BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrasRita SabaliauskienėLina Timofejevaitė
Edita Negreckaitė
Birutė Gaudutienė
Dainora Andriuškienė
Jolanta Muliuolienė
Agnė Petronienė
Alina Kubiakina
Diana Rumšienė
Justina Lučinskaitė
Agnė Jonavičiūtė
Jūratė Kariniauskienė
Dalia Polianinienė
Daiva Taujenė
Danielė Skunsmanaitė
Renata Gudauskienė
Liucija Narkutė
Laura Ledinauskienė
Dovilė Bliūdžiūtė
Karina Dubiak
Sonia Norvilienė
Inga Guliakova
Ilona Gustienė
Dovilė Petruškevičienė
Karina Reklaitienė
Ugnė Radvinskienė
Elvyra Janutienė
Aušra Petrikienė
Gina Narušienė
Sandra Ošovskaja
Simona Bidvienė
Svetlana Mostienė
Renata Mikalauskienė
Viktorija Šadbarė
Vilma Žukauskienė
Sigita Lankutienė
Živilė Sakalauskienė
Živilė Jankauskaitė - Kundrotė
Biržų dienos centrasLaura ZalubaitėLaura Zalubaitė
Biržų rajono socialinių paslaugų centras VŠĮVaida MarkuckienėVilija Vaitkevičienė
Solvita Martinonienė
Virginija Bložienė
Dalė Mukienė
Rasa Kučinskienė
Lauryna Mušauskė
Sandra Šeliauskienė
Kristina Stašytė
Ramutė Klezienė
Svetlana Vaitaitienė
Bukonių mokyklaKristina KovalenkovaitėKristina Kovalenkovaitė
BVGN " Draugystė "Neda ŠnyraitėNeda Šnyraitė
Giedrė Rudienė
BVGN " SVAJONĖ"Inga FedaravičiūtėInga Federavičiūtė
BVGN "SAULĖS SPINDULYS"Rita LapinskienėRita Lapinskienė
BVGN "SAULĖS ZUIKUČIAI"Ramunė MazūrienėRamunė Mazūrienė
Carito vaikų dienos centras "Šypsenėlė"Lina KuksienėRolanas Jurkėnas
Lina Kuksienė
Cirkliškio vaikų dienos centrasJolita MasevičienėJolita Masevičienė
Debeikių vaikų dienos centrasAušra BaltrūnienėAušra Baltrūnienė
Degučių vaikų dienos centrasRamutė Regina LepšienėRamutė Regina Lepšienė
Edita Nechajeva
Dienos centras "Antrieji namai - Viltis"Jonas BaltrušaitisJonas Baltrušaitis
Dienos centras "Draugystės namai"Ivona DzengoIvona Dzengo
Dienos centras "Draugystės ratas"Violeta VerpečinskienėVioleta Verpečinskienė
Dienos centras "Vaiko kelias"Domantas JocasDomantas Jocas
Dienos centras DienvidisViktorija GedminėViktorija Gedminė
Dienos centras EžiukasKristina VasiliauskienėKristina Vasiliauskienė
Dienos centras Šviesa vaikuiJonas BaltrušaitisJonas Baltrušaitis
Dienos centras Tavo galimybėIndrė KlimavičiūtėIndrė Klimavičiūtė
Karolina Rašimaitė
Druskininkų socialinių paslaugų centrasGenrita Barysaitė RažienėVirginija Sereičikienė
Laima Černiauskienė
Druskininkų SPC, Leipalingio skyriusSaulė RutkauskienėSaulė Rutkauskienė
Druskininkų viltis" vaikų dienos centrasLoreta Sadauskienė
Elektrėnų socialinių paslaugų centrasNeringa DrabavičienėJudita Paškauskienė
Rita Ramšaitė
Virginija Daunaravičienė
Gitana Belė
Vaida Šelkovenko
Aušra Rumsevičienė
Inga Čaplinskienė
Nijolė Leonavičienė
Regina Jurkevičienė
Estela Ambraževičiūtė
Sandra Senkevičienė
Violeta Lapovienė
Aistė Nasutavičiūtė
Sandra Senkevičienė
Eržvilko vaikų dienos centrasReginaRegina
Ežero Dienos socialinės globos centrasVitalija MockienėVitalija Mockienė
Fondas Alfa 1Inga RutavičienėInga Rutavičienė
Gelbėkite vaikus Akmenės VDC "Akmenėliai"Laura RutkauskienėDalia Janina Šileikienė
Laura Rutkauskienė
Gelgaudiškio VDCAlina DamušytėAlina Damušytė
GIMNASTIKOS KLUBAS "SKRYDIS"Irina KatinienėIrina Katinienė
Girdžių vaikų dienos centrasJurgitaJurgita
Globos centrasLarisa ValatienėLarisa Valaitienė
Gričiupio maltiečių dienos centrasKamilė ArmonavičiūtėKamilė Armonavičiūtė
Lina Sutkevičienė
Griškabūdžio VDCRima RūškienėRima Rūškienė
Gruzdžių VDCDiana TamašauskienėDiana Tamašauskienė
Gudžiūnų VDCVilma PovilauskienėVilma Povilauskienė
Ignalinos r. SPC Vidiškių seniūnijaBirutė TrakymienėIeva Mačiulienė
Birutė Trakymiėnė
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Dūkšto seniūnijaDanguolė DrabatienėDanguolė Drabatienė
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Naujojo Daugėliškio seniūnijaJanina KačkienėJanina Kačkienė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Ceikinių seniūnijaIeva ČepulienėIeva Maskoliūnaitė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Kazitiškio seniūnijaNijolė KriaučiūnienėNijolė Kriaučiūnienė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Linkmenų seniūnijaJolanta MačiulienėJolanta Mačiulienė
Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras Mielagėnų seniūnijaAlma PachomovaAlma Pachomova
Ignalinos savivaldybės Didžiasalio seniūnijaAlgis KrasauskasAlgis Krasauskas
Išlaužo VDCGintarė ŠilingienėGintarė Šilingienė
Jonavos r. Visuomeninė organizacija Užusalių bendruomenės centrasOlga NikitinaOlga Nikitina
Jonavos rajono Socialinių paslaugų centrasRamunė KontautaitėRamunė Kontautaitė
Aušra Sauliūnė
Jurgita Sereikienė
Greta Lazauskienė
Giedrė Jefimova
Geda Rimavičienė
Akvilė Gedraitienė
Gintarė Ragaišienė
Ala Milkintienė
Olga Nemunaitienė
Joniškio BVGNLina Sigita JatulienėLina Sigita Jatulienė
Joniškio rajono savivaldybėAušra JakūnienėEdita Zalogienė
Daiva Sasnauskienė
Simona Kovrigienė
Roberta Jaboksevičienė
Laura Stenianskienė
Viktorija Vaitkutė
Aistė Jakaitienė
Renalda Giedraitienė
Vaidilutė Viličkienė
Gražina Šiaučiūnienė
Sonata Būzienė
Eglė Ramonienė
Kristina Rimkuvienė
Jolanta Laurinaitienė
Jovita Jokūbaitienė
Juknaičių VDCLaima BirbalienėLaima Birbalienė
Juodaičių vaikų dienos centrasDaivaDaiva
Juodupės vaikų dienos centras "Vyžuonėlis"Vilma PamparienėVilma Pamparienė
Jurbarko socialinės paslaugosRamutė MatijošaitienėValda Janikauskienė
Aida Sutkaitienė
Airina Jurgilienė
Rita Sabienė
Vaida Liškevičienė
Loreta Kavaliauskienė
Monika Vitkienė
Žiedūnė Milčiūtė
Ieva Zaleckienė
Jurbarko vaikų dienos centrasLinaLina
Kaišiadorių socialinių paslaugų centrasRita ParniauskienėRita Parniauskienė
Giedrė Raišuotienė
Jolanta Koklevičiene
Renata Gramatienė
Auksė Šinkevičė
Kalantos maltiečių dienos centrasGuoda PakarklytėGuoda Pakarklytė
Tautvydė Liubinė
Kaltinėnų VDC Antrieji namaiOksana KerinaitėIndrė Pudževytė
Oksana Kerinaite
Kalvarijos socialinių paslaugų centrasEglė RaškauskienėGiedrė Bliūdienė
Laima Račkauskienė
Reda Sujetienė
Valė Mačienė
Ieva Zubavičiutė
Neringa Sikorskienė
Inga Krušinskienė
Kauno miesto socialinių paslaugų centrasEdita AblačinskienėŠulcaitė Egidija
Juškienė Ingrida
Zdanavičiūtė Justina
Čepeliauskaitė-Dabulevičienė Jolanta
Tumosienė Lina
Kuzminskienė Agnė
Žemaitytė Greta
Solovej Margarita
Popienė Lina
Simanavičiūtė Indrė
Stasiukaitienė Rosita
Padylina Stella
Vietrinienė Rasa
Knyšiūtė Giedrė
Ruzgaitė Justina
Ročienė Aida
Liepinskaitė Ieva
Morkūnienė Kristina
Andraitytė Greta
Narijauskienė Jolita
Vasiljevienė Ieva
Liubartaitė Kamilė
Kubiliūtė Justina
Aistė Šukė
Kazlauskaitė Jūratė
Damušytė Vilmantė
Jasiukaitytė Aistė
Buchalcaitė Rasa
Cicėnienė Gintarė
Rūtai Ramanauskienė
Raminta Burkšaitytė
Renatą Stanislavavičienę
Viktorijai Sergejevaitei
Donatai Kalundienei
Leonilei Ramanauskienei
Laura Alijošiūtė
Ingrida Rysevienė
Kauno rajono socialinių paslaugų centrasVitalija MockienėVirginija Smilinskienė
Rasa Vaičekonytė
Raminta Rainienė
Deima Želionienė
Daivos Čalkienės
Laimutė Čižinauskaitė
Gražina Virbickaitė
Jolanta Sinkevičienė
Evelina Bendinskienė
Aistė Timofejevaitė
Audronė Kanapinskienė
Vaida Šilkaitienė
Aušra Ališauskienė
Rūta Sokolova
Aistė Mаziliauskaitė Romanova
Jurgita Šukauskienė
Ingrida Valuckienė
Vėjūnė Balčiūnaitė
Aistė Šalygina
Sigita Urbytė
Jurgita Maironienė
Ina Gadliauskienė
Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) parapijos Vaikų dienos centras "Vaikų stotelė"Ineta RimkūnėIneta Rimkūnė
Giedrė Žongailienė
Kauno Vaikų gerovės centras PastogėLaimutė GrigonytėLaimutė Grigonytė
Kazlų Rūdos socialinės paramos centrasEglė LiepinėAida Arminienė
Vaida Bosienė
Nijolė Černevičie
Eglė Liepinė
Kristina Alaunienė
Rima Paškauskienė
Jūratė Svalbonienė
Ingrida Prakapavičienė
Diana Datenytė
Deimantė Mozūraitienė
Edita Stankevičienė
Inga Bieliauskienė
Lina Čekaitienė
Kėdainių pagalbos šeimai centrasVirginija CukanovienėŽivilė Jeleniauskaitė
Solveiga Sebeikienė
Irmina Rimkienė
Rosita Juozaitė
Neringa Rabikauskienė
Ieva Brazauskaitė
Loreta Šaduikė
Ingrida Ridikienė
Greta Minskienė
Rasa Kielienė
Daiva Stačkūnienė
Hana Ūsienė
Vida Česienė
Irma Gustienė
Aušra Januškonienė
Kristina Kazakauskienė
Virginija Cukanovienė
Alma Girdzijauskienė
Renata Dzikienė
Dainė Valčiukienė
Žydrė Pavolienė
Renata Tamulytė – Griškėnienė
Evelina Zumaraitė
Kelmės socialinių paslaugų centrasAušra SutkuvienėAušra Kančelkienė
Vitalija Lukoševičienė
Rasa Bernotienė
Gendrūta Betingienė
Vida Eitmantienė
Ilmena Valutienė
Aušra Buivydienė
Regina Gedvilienė
Rima Graisienė
Živilė Daunienė
Kelmės socialinių paslaugų centras VDC PARAMASimona ŽilinskienėSimona Žilinskienė
Kelmės VDC "Samarietukas"Onutė Pocienė
Kietaviškių vaikų dienos centrasRenata MakūnienėRenata Makūnienė
Klaipėdos rajono paramos šeimai centrasJolanta PoškaitėInga Rancienė
Alma Gižienė
Virginija Baliutavičė
Lidija Gubovienė
Ilona Lygnugarytė
Jūratė Adomavičienė
Daiva Navickienė
Rima Rupeikienė
Lina Barauskienė
Zita Berenienė
Rasa Kovšova
Reda Kučinskienė
Vilma Monstvilienė
Jolanta Budvytienė.
Indrė Adomavičienė
Reda Baltinė
Dalia Žmūrikaitė
Klaipėdos rajono paramos šeimai centras PriekulėLina Barauskienė.
Vilma Monstvilienė
Reda Kučinskienė
Rasa Kovšova
Klubas "Feniksas"Eduardas StrašunskasEduardas Strašunskas
Krekenavos VDCSonata UrvinienėSonata Urvinienė
Kretingos socialinių paslaugų centrasDonata BudrytėJovita Viskontienė
xx
Laima Jurgutienė
Aida Kubilienė
Virginija Stakanskienė
Vaida Karpavičienė
Violeta Domrienė
Ramunė Ruginienė
Regina Bumblienė
Austra Dambrauskienė
Inesa Blyžaitė
Vida Martinkienė
Asta Sakalauskienė
Lina Rimkuvienė
Kristina Narvilė
Vaida Daukantiene
Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Gulbinėnų daugiafunkcis centrasValerija MatonienėValerija Matonienė
Krinčino Šv. apašt. Petro ir Povilo parapijaJūratė GintautienėJūratė Gintautienė
Kriūkų VDCDaiva JėčienėDaiva Jėčienė
Kriukų VDC "Erdvė"Sandra RudienėSandra Rudienė
Krizinio nėštumo centras KaunasJūratė GritėnienėJūratė Gritėnienė
Krizinio nėštumo centras VilniusRūta TrumpickienėRūta Trumpickienė
Kudirkos Naumiesčio VDCRita DumbliauskienėRita Dumbliauskienė
Kupiškio dienos centrasAsta ZmejauskienėAsta Zmejauskienė
Kupiškio socialinių paslaugų centrasRasita GiedrienėRasita Giedrienė
Laura Sriubiškienė
Agnė Gumbinienė
Vaida Paliulienė
Labdaros ir paramos fondas "Pasitikiu”Vilma TarvydienėVilma Tarvydienė
Laukuvos vaikų dienos centrasSandra JokubauskėSandra Jokubauskė
Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centras "Židinys"Laura GarbenčienėLaura Garbenčienė
Lazdijų Socialinių paslaugų centrasEva KupstaitėVida Markauskienė
Ingrida Petruškevičienė
Eugenija Urbanavičienė
Jurgita Dzimidienė
Eva Kupstaitė
Inga Jankauskienė
Irina Poteliūnienė
Aida Kerienė
Vilija Dadurkienė
Rima Minkevičienė
Vilma Vaitkevičienė
Vilija Dadurkienė
Reda Kašalynienė
Rima Alenskienė
Rima Minkevičienė
Erika Kiaulevičienė
Vilma Matulevičienė
Lekėčių VDCDalia BartkuvienėDalia Bartkuvienė
LIETUVOS AKLŲJŲ SPORTO FEDERACIJANeringa BalčiūnienėNeringa Balčiūnienė
Lietuvos neįgaliųjų teniso klubasMilda LiubinienėMilda Liubinienė
Lietuvos Samariečių bendrija, Kauno skyriusRegita YakobchukRegita Yakobchuk
Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyriusRita MockuvienėRita Mockuvienė
Onutė Pocienė
Lietuvos vaikų teisių gynimo organizacija "Gelbėkite vaikus" Mažeikių padalinysRugilė SamoškaitėRugilė Samoškaitė
LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos Alytaus vaikų dienos centras "Parama šeimai"Rasa VaitkutėRasa Vaitkutė
Rasvita Kazakevičiūtė
LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos Alytaus vaikų dienos centras "Parama šeimai" PivašiūnaiEglė AliulienėRasa Kazlauskaitė
LRKD Kuršênų skyriaus VDCVirginija KaupienėVirginija Kaupienė
Lukšių VDCLina ŠukaitienėLina Šukaitienė
Marcinkonių VDC"Šypsenėlė"Žaneta KirdeikienėŽaneta Kirdeikienė
Marijampolės samariečių VDCSilvija DranžilauskaitėSilvija Dranžilauskaitė
Marijampolės socialinės pagalbos centro Pagalbos šeimoms tarnybaIrena SenkutėGiedrė Kisielienė
Rima Akelienė
Reda Žaliaduonienė
Irma Gudaitienė
Gitana Okleiterienė
Marina Kiršienė
Ilona Petraiteinė
Laima Ridziauskienė
Jurgita Bielienė
Edita Paliokienė
Elvina Vikšraitienė
MatasJūratė SarokienėJūratė Sarokienė
Matulaičio šeimos pagalbos centrasSigita DajasovėSigita Dajasovė
Mažeikių Lietaus vaikaiJustina PadskočienėJustina Padskočienė
Mažeikių raj. šeimos ir vaiko gerovės centrasNeringa Norvaišaitė-BaranauskienėNeringa Norvaišaitė - Baranauskienė
Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijaAleksandra KunickienėAleksandra Kunickienė
Mažeikių vaikų dienos centrasGiedrė ŠurilienėGiedrė Šurilienė
Mekių kaimo bendruomenės VDCRenata AidukėRenata Aidukė
Molėtų socialinės paramos centrasJurgita Burbaitė direktorėAldute Repečkienė
Janė Kadonienė
Ernesta Paukštienė
Ilona Varnaitė
Rasa Bistrickienė
Aurena Širvinskienė
Janina Zarembienė
Ieva Stasiūnienė
Danutė Rakauskienė
Neringa Šiaulienė
Monika Žvikevičiūtė
Inga Marcinkevičienė
Julita Baranauskaitė
Motinos Teresės šeimų namai VšĮLaima StrakšienėRima Vilkauskienė
Laima Strakšienė
Nemajūnų dienos centras BĮRimantė KedienėIveta Simanaitytė
Rimantė Kedienė
Alina Džervienė
Nemuno krašto vaikai LPFVida RainienėVida Rainienė
Obelių socialinių paslaugų namaiAsta KilienėGintarė Čeičytė
Konstancija Kviliūnaitė
Evelina Viplentienė
Vilma Matešiūnienė
Simona Bieliuniene
Vilma Masalienė
Indrė Lukšienė
Sigita Veiverienė
Zita Dainienė
Aušra Pakalnienė
Jolanta Jureviciute
Kristina Orbidanė
Regina Medikienė
Asta Kilienė
Jurgita Jasiūnienė
Pabėgėlių priėmimo centrasRenata GramatienėRenata Gramatienė
Pabradės skyrius Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro Paramos šeimai ir krizių centrasRima StrachienėOlga Šavlis
Rima Strachienė
Neimantė Miloševskė
Pabradės vdc ŠaltinėlisElmira GenienėElmira Genienė
Pačeriaukštės seniūnijos VDCBirute MikalčikienėBirute Mikalčikienė
Pagėgių savivaldybės administracijos Natkiškių seniūnijaRita JonelienėRita Jonelienė
Pagėgių savivaldybės administracijos Vilkiškių seniūnijaJolanta JasūdienėJolanta Jasūdienė
Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centrasIgnė SauspreikšaitytėLaura Ščiglinskienė
Rita Vitkauskienė
Lina Bertašienė
Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centras (buvusi Stoniškių seniūnija)Ignė SauspreikšaitytėIgnė Sauspreikšaitytė
Pagėgių savivaldybės vaiko globos centrasLaimutė PopendikienėLaimutė Popendikienė
Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centrasRasa GutauskienėLina Linkaitė
Roberta Gugiene
Auguste Meiliunaite
Reda Gurkšnienė
Vaida Laumakienė
Oksana Olberkienė
Sandra Ruginienė
Oksana Kačerauskaitė
Irena Narušaitienė
Edita Maižvilienė
Aistė Barauskaitė
Monika Brajienė
Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrasLaimutė ZaleckienėLaimutė Zaleckienė
Jolita Jankūnienė
Palangos miesto socialinių paslaugų centrasJovita PetreikienėArtūras Kerevičius
Jovita Petreikienė
Sandra Vasiliauskaitė
Rita Žukauskaitė
Lina Jomantienė
Vaida Žiauberienė
Karolina Šliačkuvienė
Oksana Ruikytė
Palomenės vaikų dienos centrasSimona NarbuntienėSimona Narbuntienė
Pandėlio vaikų dienos centras "Noriu būti mylimas"Jolanta KaralienėJolanta Karalienė
Panemunės vaikų dienos centrasGintarė PocevičiūtėGintarė Pocevičiūtė
Panevėžio rajono savivaldybėVioleta LabanauskaitėEglė Kirdienė
Renata Slapšienė
Neringa Ožekauskienė
Sigita Kurševičienė
Alma Krikščiūnienė
Audronė Paškevičienė
Rasa Marozienė
Aušra Volkovienė
Lina Vasiliauskė
Monika Valikonienė
Vaiva Malkevičienė
Inga Pažarskienė
Aina Bružienė
Edita Smirnova
Viktorija Čeponytė
Aušra Boglajevienė
Jovita Ventienė
Ilona Dobradziejienė
Ieva Savickaitė
Stasė Jodinskienė
Ramutė Ribikauskienė
Neringa Šarkanienė
Kristina Pagareckienė
Ligita Pazūkė
Panevėžio socialinio paslaugų centro bendruomeniniai vaikų globos namaiRamunė MazūrienėRamunė Mazūrienė
Panevėžio socialinių paslaugų centrasJolita KelpšaitėMarija Goštautė
Inesa Mаžeikienė
Zita Riliškienė
Danguolė Sokienė
Vaida Navardauskienė
Rasa Griauzdienė
Egidijus Gedvilas
Vilma Tarvydienė
Kasparas Vaičelis
Indrė Razbadauskienė
Justina Jasevičienė
Romualda Junevičienė
Vaida Kochanauskienė
Daiva Puzinienė
Lina Kugrėnė
Jolita Kelpšaitė
Rasa Adžijeva
Laura Merfeldienė
Sigita Anilionienė
Donatas Selickas
Ilona Mikalauskienė
Deimantė Kristina Jasulaitienė
Ermina Šejenko
Panevėžio socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro " Gerumo tiltai"Asta ŠtaraitėAsta Štaraitė
Karolina Žukaitienė
Paparčių vaikų dienos centrasRūta KanclerytėRūta Kanclerytė
Papilio vaikų ir jaunimo dienos centrasJurgita LevonienėJurgita Levonienė
Paramos šeimai padalinys LiudvinaveVilija NarušienėVilija Narušienė
Pasvalio raj.Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos Saločių daugiafunkcis centrasRasuolė DovidavičiūtėRasuolė Dovidavičiūtė
Pasvalio rajono Grūžių vaikų globos namaiLoreta PetrauskienėLoreta Petrauskienė
Pasvalio socialinių paslaugų centrasJolanta GrybauskienėDalia Misevičienė
Edita Žurauskienė
Dalė Bedalienė
Inga Pelegrimaitė
Asta Mažeikaitė
Jolita Valotkienė
Alma Šlekonienė
Birutė Brazienė
Modesta Zalensienė
Regina Tamošiūnienė
Ingrida Kačerauskienė
Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrasViktorija SkvereckieneViktorija Skvereckiene
Paupio vaikų dienos centrasVytautas DargvainisVytautas Dargvainis
Plokščių VDCNeringa MotiejaitytėNeringa Motiejaitytė
Neringa Pilypaitienė
Plungės rajono savivaldybės administracijos Alsėdžių seniūnijaKristina AugustinienėKristina Augustinienė
Plungės rajono savivaldybės administracijos Kulių seniūnijaKristina DomarkienėKristina Domarkienė
Plungės rajono savivaldybės administracijos Platelių seniūnijaRasa BagdonavičienėRasa Bagdonavičienė
Plungės rajono savivaldybės administracijos Žemaičių Kalvarijos seniūnijaAsta ŠiaulienėAsta Šiaulienė
Prienų bendruomenėVilma BražukaitienėVilma Bražukaitienė
Prienų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centrasDileta NavikauskienėJudita Lučkienė
Angelė Leikauskienė
Lina Tamošiūnienė
Jurgita Ruseckienė
Paulina Mickaitė
Loreta Joneliūnienė
Aušra Šliaužienė
Irena Danilevičienė
Alma Jurkonienė
Dalė Danulevičiūtė
Birutė Songailienė
Agnė Danisevičiūtė
Angelina Beruta Keturakienė
Aistė Morkūnienė
Rita Masikonienė
Jurgita Petkienė
Radviliškio pagalbos šeimai centrasJūratė GudienėJūratė Gudienė
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrasRima GustaitienėRima Gustaitienė
Rita Norvaišaitė
Lina Babrauskienė
Gabrielė Stalygaitė
Inga Motiečiūtė
Kristina Černikovienė
Lina Ramanauskaitė
Toma Tučkienė
Tomas Danyla
Vaida Šlamienė
Virginija Gvildienė
Rūta Šimkutė
Asta Biliuvienė
Tamara Poškienė
Gintarė Stonkuvienė
Virginija Poškuvienė
Indrė Mikienė
Laimutė Počiejienė
Inga Motiečiūtė
Svietlana Jagminienė
Jolanta Meleškienė
Loreta Benaitienė
Inga Ragauskaitė
Jolita Rainienė
Patricija Puodžiūtė
Loreta Benaitienė
Radviliškio pbspc vaikų dienos centras "Gandriukas"Aušra UtkienėAušra Utkienė
Aušra Utkienė
Raseinių maltiečių VDCAgnė NaujokaitytėAgnė Naujokaitytė
Raseinių socialinių paslaugų centras VŠĮAsta UrbonienėVaiva Januškienė
Rasa Mockevičienė
Vaida Žyvatkauskaitė
Erika Parnarauskiene
Virginija Baltrušaitienė
Andrius Sabutis
Dovilė Kvietkutė
Daiva Stoškuvienė
Aurelija Bilvinienė
Rita Valinčienė
Rita Savickienė
Danguolė Šukutienė
Loreta Vaičekauskienė
Darina Brazienė
Indra Maselskienė
Indrė Šalvaitienė
Monika Dikavičiūtė
Asta Narušienė
Sonata Viršilienė
Rasa Juškienė
Gintarė Mažuknė
Vaida Švitinskienė
Indrė Bertašienė
Simona Stakauskaitė
Dalia Selvinienė
Vilma Ambrozaitienė
Ingrida Lekečinskienė
Laura Baltkojienė
Raudėnų VDC "Drauge linksmiau"Diana TamašauskienėDiana Tamašauskienė
Raudondvario VDCJūratė RostkauskienėJūratė Rostkauskienė
Raudonės vaikų dienos centras,NidaNida
Rietavo socialinių paslaugų centrasVirginija NorvilienėVirginija Norvilienė
Vida Bukienė
Sonata Miliauskaitė
Lina Bubelė
Vytautė Verpetinskaitė
Laima Simonavičienė
Margarita Prišmontaitė
Živilė Česnienė
Lina Maslauskaitė
Rimėnų kaimo bendruomenė ŠalcinėlisJolita TopoliauskienėJolita Topoliauskienė
Rimėnų vaikų dienos centrasŽivilė SeiliuvienėŽivilė Seiliuvienė
Rinkūnų bendruomenės VDCJūratė GintautienėJūratė Gintautienė
RK savanoriaiRūta ŠidlauskaitėRūta Šidlauskaitė
Rokiškio rajono gausių šeimų asociacija "Agota"Giedrė NovikovaGiedrė Novikova
Rokiškio vaikų dienos centras "ĄžuolėlisElita PetrauskaitėElita Petrauskaitė
Ruklos Šv. Dvasios parapijos caritas VDCJolanta KiudulienėJolanta Kiudulienė
S.Santvaro pagrindinės mokyklos VDCVilma BaltutienėVilma Baltutienė
Sadūnų VDCRegina MacijauskienėRegina Macijauskienė
Šakių socialinių paslaugų centrasVita KriaučiūnienėIlona Kolegienė
Lidija Šimkutė
Tatjana Jolanta Nekraševišienė
Kristina Baršauskienė
Renata Stanislovaitiene
Laura Plioplytė
Aida Globienė
Gabija Šakočienė
Asta Bagdanavičienė
Vita Kriaučiūnienė
Sigita Demeniūtė
Jolita Kažemėkaitienė
Rūta Petraitienė
Eglė Tamulevičiūtė
Violeta Staugaitienė
Loreta Ogorodnikienė
Jolanta Balkojytė
Samanta Gurevičienė
Šakių vaikų globos namaiDaiva KelertienėDaiva Kelertienė
Salako VDCKristina GoberytėKristina Goberytė
Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centrasIrina SobašekIrina Sobašek
Šalčininkų socialinių paslaugų centrasAna Sinkevič, Beata MalikaitėElvyra Savelienė
Veslava Narkun
Jolita Valiukevič
Regina Juchnevič
Justina Rulevičienė
Loreta Obločinska
Evelina Vaščišina
Žana Rodevičienė
Violeta Jelmak
Ana Traškovė
Natalija Karpovič
Jelena Nosevič
Justyna Kozlovskaja
Liudmila Butrimienė
Nijolė Butrimienė
Ana Palevič
Justyna Žukovska
Samariečių VDC "Žiburėlis"Dovilė PašakinskienėDovilė Pašakinskienė
Šančių parapijos VDCSigita DaugėlaitėSigita Daugėlaitė
Sangrūdos vaikų dienos centrasIrena KaleininkienėIrena Kaleininkienė
Sedos vaikų dienos centrasGiedrė ŠurilienėGiedrė Šurilienė
Giedrė Šurilienė
Šeima Akmenės r.Vaikų svajonės
Šeima Alytaus m.Vaikų svajonėsJulia Lukos
Šeima Alytaus r.Vaikų svajonės
Šeima Anykščių r.Vaikų svajonėsKarina Jegoro
Natalija Glebo
Ivanna Zagorodnya
Ivana Ukraina
Šeima BirštonoVaikų svajonės
Šeima Biržų r.Vaikų svajonės
Šeima DruskininkųVaikų svajonėsRamutė Mardasevičienė
Šeima ElektrėnųVaikų svajonėsTatjanos Ilona
Šeima Ignalinos r.Vaikų svajonės
Šeima Jonavos r.Vaikų svajonės
Šeima Joniškio r.Vaikų svajonės
Šeima JurbarkoVaikų svajonės
Šeima Kaišiadorių r.Vaikų svajonės
Šeima Kalvarijos r.Vaikų svajonės
Šeima Kauno m.Vaikų svajonėsVelina
Irina
Katerina
Alina Natalijos
Kristina Makaro
Jelena Arinos
Aliona Dianos
Alina Milanos
Ksenijos Markas
Tatjana Polinos
Natalija Alisos
Julija Timūro
Ksenija Aleksandros
Oksana Olego ir Andrėjaus
Tatjana Bogdanos
Jelena Antono
Lera dvynukių
Lilija Radijono ir Dimos
Tatjana Danilo
Anastasijos Ilja
Elena Makaro
Oksana Stas
Olena Marijos
Tatyana Sofijos
Alla Oleksandros
Tatjana Kostia
Svetlana Aleksandro
Elena Aleksandro
Irina Jelizaveta
Oksana Katia
Lena Veros Ivano
Karina Egor
Šeima Kauno r.Vaikų svajonėsSilvija Kopūstienė
Šeima Kazlų rūdosVaikų svajonės
Šeima Kėdainių r.Vaikų svajonės
Šeima KelmėsVaikų svajonės
Šeima Klaipėdos m.Vaikų svajonėsRuslana
Olena
Tatjanos Ana
Valentina Kirilo
Julia Dianos ir sesių
Natalija Anastasijos
Oksana Martos, Darjos ir Katerinos
Olga Deniso
Valentina Bogdano
Julija Zacharo
Ana Anastasijos
Ela Vladyslavo
Olia Anastasijos
Tatajana Pavelo
Jekaterina Kiros
Olenos Saša
Kristina Ivano
Olga Timūro
Olga Darijos ir Danylo
Elena Dianos ir Polinos
Olga Nikitos
Tatjanos Anos ir Mašos
Natalija Tamaros ir Artūro
Marina Andrii
Angela Ukraina
Nadiia Polinos
Anna Sofijos
Olga Vsevolod
Julija Daniel
Oksana Ilja
Oleksandra Rozhenko
Tatjana Milanos ir Ilja
Svetlana Hermano
Alena Andrejaus
Irina Mihailo ir Marijos
Inna Valerija
Oleksandra Julija
Viktorija Jevgenij
Kateryna Nestor Uljana
Alena Timotiejaus
Irina Valerija
Svetlana Dina
Hanna Elizaveta
Šeima Klaipėdos r.Vaikų svajonėsOlga Aleksandro
Borozenets Hanna
Šeima Kretingos r.Vaikų svajonėsTatjana Polinos ir Maksimo
Jelena Jadrišnikova
Olena Vadimo
Šeima KupiškioVaikų svajonės
Šeima Lazdijų r.Vaikų svajonės
Šeima MarijampolėsVaikų svajonėsSigita Anos ir Maximo
Šeima MažeikiųVaikų svajonės
Šeima MolėtųVaikų svajonės
Šeima PagėgiųVaikų svajonės
Šeima Pakruojo r.Vaikų svajonės
Šeima Palangos m.Vaikų svajonėsDina ir 4 vaikai
Jana Oleksandros
Jevgenija Artiomo
Oleksandra Sofijos, Artūro ir Artiomo
Ekaterina Miroslavo
Natalija Margaritos
Yana Jurčkamič
Šeima Panevėžio m.Vaikų svajonėsDaria Maria
Oksana Danilo
Šeima Panevėžio r.Vaikų svajonės
Šeima Pasvalio r.Vaikų svajonės
Šeima Plungės r.Vaikų svajonėsJulija Plungė
Šeima Prienų r.Vaikų svajonės
Šeima Radviliškio r.Vaikų svajonės
Šeima Raseinių r.Vaikų svajonės
Šeima RietavoVaikų svajonės
Šeima Rokiškio r.Vaikų svajonės
Šeima Šakių r.Vaikų svajonėsJulija Kalašnyk
Šeima Šalčininkų r.Vaikų svajonės
Šeima Šiaulių m.Vaikų svajonėsNatalija Ulijanos
Olena Valerijos
Olga Anos
Natalija Darijos ir Julios
Jevgenija Julijos
Julia Jaroslavos
Katerina Bogdano
Liudmyla Artiom
Liubov Esenija
Nina Lysos
Ieva Kuizinienė
Šeima Šiaulių r.Vaikų svajonės
Šeima Šilalės r.Vaikų svajonės
Šeima Šilutės r.Vaikų svajonėsAstos ukrainiečiai vaikai
Anastasia Solopova
Šeima Širvintų r.Vaikų svajonės
Šeima SkuodoVaikų svajonės
Šeima ŠvenčioniųVaikų svajonės
Šeima Tauragės m.Vaikų svajonės
Šeima TelšiųVaikų svajonės
Šeima testasRamunė BaltaduonienėTest Seimos Narys
Ramune
Šeima Trakų r.Vaikų svajonės
Šeima UkmergėsVaikų svajonės
Šeima UtenosVaikų svajonės
Šeima Utenos r.Vaikų svajonės
Šeima VarėnosVaikų svajonės
Šeima Vilkaviškio r.Vaikų svajonės
Šeima Vilniaus m.Vaikų svajonėsSvitlana
Katerina
Alina
Irina Viktorijos ir Sofijos
Natalija Romano
Marina Valerijos
Jevgenija Ksenijos
Malikos Levas
Olena Vladislavo ir Sofijos
Svetlana Veronikos
Inos Maša
Anna Adelinos ir Nastios
Alla Oresto
Natalija Asios
Alina Kirilo
Katerina Iljos ir Danilo
Olga Lilios
Testas
Tatjana Isajos
Katerina Karinos
Tamara Varvaros ir Vasilisos
Tatjana Olenos
Marinos Arturas ir Arina
Ala Taro
Katerina Oleksandro
Oksana Valerijaus
Irina Poluliak
Tania Annos
Zoja Nastios
Anna Sofijos
Elena Mariana
Iryna Karinos
Svetlana Platono
Irma Mickevičiūtė
Ingrida Rаmonaitienė
Šeima Vilniaus r.Vaikų svajonėsTatjana Svetlanos
Katerina ir jos vaikai
Uljana Ivano
Šeima VisaginoVaikų svajonės
Šeima ZarasųVaikų svajonės
Semeliškių vaikų dienos centrasGitana BelėGitana Belė
Senamiesčio vaikų dienos centras "Vaivorykštė"Anfisa SilivanovaGustė Marija Jurkevičiūtė
Senamiesčio vaikų dienos centras VŠĮGreta ČėsnėPaulina Šlepavičiūtė
Lina Bartkienė
Greta Čėsnė
Lina Šivickytė
Seredžiaus vaikų dienos centrasVilmaVilma
Šeškinės vaikų dienos centrasIeva PoškaitėIeva Poškaitė
Šiaulių Juventos progimnazijaDeimantė BartkutėDeimantė Bartkutė
Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centrasDovilė SavickienėDovilė Savickienė
Diana Valiuškienė
Vilma Veličkienė
Monika Jarušauskienė
Arnolda Žilienė
Vitalija Milašienė
Asta Mendelienė
Elvyra Urbštienė
Asta Vainikonienė-Burnickienė
Lina Naciuvienė
Vaida Uznienė
Agneta Stroputė
Svetlana Baltrušaitienė
Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namaiAgnė StankaitienėEdita Poškienė
Toma Zajenčkauskaitė
Giedrius Juozapavičius
Indrė Savickė
Laura Šimkevičienė
Ingrida Pilėnaitė
Audronė Starkuvienė
Agnė Stankaitienė
Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų dienos centrasDeimantė BukauskytėDeimantė Bukauskytė
Indrė Karnišovaitė
Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centrasBirutė OrentienėZinaida Baltramaitienė
Eglė Milašiūtė
Simona Kontenienė
Ausma Taurinskienė
Eglė Ermanienė
Silvija Morkevičienė
Raimonda Tamašauskaitė
Sonata Leščinskienė
Kristina Šiukšterytė
Kristina Beržinienė
Irena Šumbarauskaitė
Aušra Pranckuvienė
Laima Virginienė
Laura Juočinskienė
Oksana Šulcaitė- Žilevičienė
Justinas Ralys
Šiaulių SOS vaikų kaimasVaida GaižauskienėIlona Štopinienė
xx Raimonda Miežienė
Vaida Gaižauskienė
Ramutė Kiaraitė
Monika Jurgutienė
xx
Eglė Bučė
Daiva Blažienė
Šilalės rajono socialinių paslaugų namaiDaiva PocienėLina Čeponienė
Daiva Pocienė
Sandra Jokubauskė
Indrė Pudževytė
Vida Olendrienė
Vaida Norgailienė
Daiva Betingienė
Svietlana Šniaukienė
Nijolė Viliušienė
Ilona Šteimantė
Vida Zeveckienė
Angelė Paulienė
Vilija Bambalienė
Julija Varpukiavičiūte
Vida Kasparaitienė
Danguolė Šimkuvienė
Jurgita Būdvytienė
Ilona Šteimantė
Ligita Pudživelienė
Alma Mockuvienė
Kazė Juodaitienė
Danguolė Kasnauskienė
Vitalija Šimkutė
Ligita Mockienė
Nijolė Viliušienė
Monika Kinderienė
Monika Budvytienė
Vaida Viliušienė
Gintarė Bučinskienė
Roberta Pocienė
Ramūnė Rumšienė
Ingrida Syminaitė-Paulauskienė
Sandra Bendžiuvienė
Šilutės socialinių paslaugų centrasIndrė ŠveikauskienėSilva Simutienė
Rasa Trakšelienė
Rūta Šešelgienė
Lina Statkuvienė
Jolanta Balkojytė
Renata Petrauskienė
Bronė Adomaitienė
Kristina Petrošienė
Milda Narušienė
Lina Juzaitienė
Edita Matusevičiūtė
Simona Antanaitytė
Ieva Šimanskytė
Inga Žąsytienė
Svaja Petrietienė
Daiva Gicevičienė
Irena Valienė
Nijolė Stirbienė
Indrė Šveikauskienė
Aina Bagdanovienė
Arūnė Razmaitė
Sandra Raukienė
Vilija Kostrubė
Viktorija Baltutytė
Gitana Balčienė
Giedra Starkutienė
Dovilė Gečaitė
Šimkaičių vaikų dienos centrasLinaLina
Šimonių VDCDaiva KurulienėDaiva Kurulienė
Sintautų VDCIngrida JakaitienėIngrida Jakaitienė
Širvintų socialinių paslaugų centrasIndrė MeilūnienėJurgita Žemaitienė
Nijolė Masiulienė
Eglė Grudzinskienė
Audronė Raudeliūnienė
Sigutė Juzėnienė
Aušra Sosnovskytė
Elvyra Karickienė
Irena Oršauskienė
Ala Umbrasienė
Kristina Asteikaitė
Skėmių kaimo bendruomenės Vaikų dienos centrasVida TamulytėVida Tamulytė
Skroblų SOS kaimasOLGA STREMAUSKAITĖKristina Žalytė
OLGA STREMAUSKAITĖ
Skuodo socialinių paslaugų šeimai centrasIngrida RamonienėKristina Kovienė
Irena Zubienė
Gitana Ketlerienė
Asta Daukantaitė
Alina Mygind
Sonata Gintalienė
Aušra Karbauskienė
Jurgita Jonauskienė
Rita Bertašiūtė
Ingrida Ramonienė
SOS nuolatinė globaMonika JankauskaitėMonika Jankаuskaitė
Edita Podpriatova
Asta Stankūnaitė
Roberta Butkevičiūtė
Vaida Gaižauskienė
Ana Palšytė
Lina Mackevičienė
SOTO vaikų dienos centrasGabija KherbacheGabija Kherbache
Stalgėnų seniūnijos šeimų bendruomenės "Gija" Vaikų dienos centrasJurgita JonušaitėJurgita Jonušaitė
Sigita Gelumbickienė,
Sudargo VDCAlma DragūnaitienėAlma Dragūnaitienė
Sudeikiai/Utenos rajono socialinių paslaugų centras seniūnijaVirginija KukutienėVirginija Kukutienė
Šv. Arkangelo Mykolo VDC SvajonėDalia VišinskienėDalia Višinskienė
Šv.Apaštalų Petro ir Pauliaus VDCVilma KaušienėVilma Kaušienė
Švenčionėlių skyrius Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro Paramos šeimai ir krizių centrasIna TomaševskienėIna Tomaševskienė
Laimutė Šeštokienė
Kristina Ulevičiūtė
Elena Petkūnienė
Tatjana Ščuruk
Švenčionių skyrius Švenčionių rajono socialinių paslaugų centro Paramos šeimai ir krizių centrasBeata MichnevičienėBeata Michnevičienė
Virginija Kairienė
Tauragės maltiečių VDCRenata Oželienėxx
Tauragės Šeimos gerovės centrasGiedrė ŠilgalytėOrinta Čičiurkaitė
Asta Augaitienė
Loreta Karlikauskienė
Loreta Čipkienė
Lina Paulauskienė
Ilmeda Lukošienė
Dovilė Mereckytė
Rimantė Mingėlienė
Stanislovas Austynas
Lina Maraulienė
Neringa Remeikienė
Inga Žemaitytė
Gražina Petrošienė
Gintarė Stružeckienė
Lina Kučinskienė
Monika Kisnėriūtė
Sandra Antanavičienė
Rasa Maskaliūnienė
Janina Barčienė
Giedrė Šilgalytė
Sandra Jučienė
Tauragės Švč. Trejybės parapijaVitalija SlepavičienėVitalija Slepavičienė
Telšių socialinių paslaugų centrasEdita ŠlečkuvienėVilma Pagojienė
Ligita Bakšienė
Svetlana Taujanskienė
Paulina Gaudiešienė
xx
Simona Dzigelyte
xx
xx
Dita Mockienė
Jolanta Kerpauskienė
Edita Šlečkuvienė
Rimantė Petkevičienė
Snižana Deimontavičienė
Vaida Spudienė
Genovaitė Šliogerienė
Reda Vaitkevičė
Vida Urnikienė
Jurgita Savickienė
Ževilė Leonienė
Aušra Gustienė
Jurgita Venclovienė
Irena Sudintienė
Genovaitė Žalinauskienė
Vilma Vasienė
Vaida Puidokienė
Roma Kaminienė
Edita Stanienė
Greta Galinauskaitė
xx
Aušra Jučinskienė
Audronė Siurblytė
Beatričė Saldauskienė
Tilžės maltiečių dienos centrasMiglė VazgytėMiglė Vazgytė
Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centrasAušra LučinskaitėRenalda Banuškevičienė
Aušra Lučinskaitė
Raimonda Tamaševičienė
Jurgita Abaravičiūtė
Eglė Šimonienė
xx
Miroslav Janč
Ligita Steckienė
Eglė Česnavičiūtė
Erika Mincevičiūtė
Monika Pulauskaitė
Vaiva Valentukevičiūtė
Irena Zarubaitė
Nijolė Korkazienė
Svetlana Kudriavceva
xx
xx
Rasa Karpičienė
Viktorija Gorelyševa- Dagienė
Jolanta Jakubauskienė
Inga Jarulienė
Daiva Špinkuvienė
Viktorija Rudzinskiene
Trakų savanoriaiLoreta OliškevičienėLoreta Oliškevičienė
Tverų vaikų dienos centrasAistė PuidokaitėAistė Puidokaitė
Ukmergės "Ryto" specialioji mokyklaAgnė TalalienėVitalija Remeikaitė
Ukmergės SPCEma PovilavičiūtėEma Puišė
Lina Atkočiūnaitė
Ieva Kačkuvienė
Agnė Župkienė
Vilma Papickienė
Lina Gražienė
Agnė Linkevičienė
Agnė Čekuolienė
Loreta Makauskienė
Ieva Visockienė
Eglė Valavičienė
Vitalija Balbieriūtė
Sigitas Musteikis
Jolanta Puišienė
Deimantė Imbrasienė
Ilona Varnaitė
Utenos Kaimiškoji bendruomenėIrena KaminskienėIrena Kaminskienė
Utenos rajono socialinių paslaugų centrasAušra DraukšienėAušra Draukšienė
Svetlana Petkevičienė
Eglė Pelakauskienė
Aldona Kirkienė
Giedrė Lukauskienė
Virginija Samarskienė
Inga Grašienė
Liucija Mačiulienė
Laura Bendikienė
Beata Bareišienė
Daiva Samulienė
Inga Bučinskienė
Rasa Žukauskienė
Dalia Misevičienė
Sigita Lisinskienė
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrasValda BikinienėValda Bikinienė
Užpalių vaikų dienos centrasVirginija RudokienėVirginija Rudokienė
Vabalninko SPSRamutė KlezienėRamutė Klezienė
Kristina Stašytė
Vadoklių nestacionarių paslaugų namaiIlona BenetaitėIlona Benetaitė
Vadžgirio vaikų dienos centrasStaselėStaselė
Vaikų dienos centras "Arka"Diana LomtevaDiana Lomteva
Vaikų dienos centras "Ateities vaikai"Regina LipnevičRegina Lipnevič
Vaikų dienos centras "Atžala"Edita BotyrienėEdita Botyrienė
Vaikų dienos centras "Ąžuoliukas"Jelena VyšniauskienėJelena Vyšniauskienė
Vaikų dienos centras "DraugAUKIME"Gražina JurėnienėGražina Jurėnienė
Vaikų dienos centras "Draugystė"Loreta VasilevičiūtėLoreta Vasilevičiūtė
Julija Godlevskaja
Vaikų dienos centras "Džiugučiai"Edita RemeikienėEdita Remeikienė
Vaikų dienos centras "ETERNA VITA"Anastasia TuominėAnastasia Tuominė
Vaikų dienos centras "GALI"Greta JieznienėGreta Jieznienė
Laimutė Gliebienė
Vaikų dienos centras "Giliukai"Virginija PoškuvienėVirginija Poškuvienė
Vaikų dienos centras "Kartu"Henrikas KalpokasJurgita Venskienė
Vaikų dienos centras "Meilės lašelis"Aina MačiulytėAina Mačiulytė
Vaikų dienos centras "Šaltinėlis"Loreta MatusevičienėLoreta Matusevičienė
Vaikų dienos centras "Spindulėliai"Joana BaltušnikienėJoana Baltušnikienė
Kristina Mikalainė
Vaikų dienos centras "Šypsena"Daiva SvidenytėDaiva Svidenytė
Vaikų dienos centras "Šypsniukas"Sabina SadauskienėSabina Sadauskienė
Lina Andriušienė
Vaikų dienos centras "Trinus troba"Edvinas VrubliauskasEdvinas Vrubliauskas
Vaikų dienos centras "Vaikystės pilis"Aušrinė MekienėAušrinė Mekienė
Vaikų dienos centras "Viena šeima"Loreta TrainavičienėLoreta Trainavičienė
Vaikų dienos centras "Žiburėlis"Regina ParimskytėRegina Parimskytė
Vaikų dienos centras TauragnuoseJustina NeliubšienėJustina Neliubšienė
Vaikų dienos centras – Ateitis"Rita BrazaitienėRita Brazaitienė
Vaikų dienos užimtumo ir socialinės paramos centras CyruliukaiAudronė KiseliovaJolanta Slavinkė
Audronė Kiseliova
Vanda Bendorienė
Varėnos r. Liškiavos DC SpyglysVita BarišauskienėVita Barišauskienė
Varėnos socialinių paslaugų centrasGintarė TūbinienėJanina Krušniauskienė
Vilma Sausaitiene
Vaida Markevičienė
Vida Grochiackienė
Jolita Jurgelevičienė
Eleonora Daukšytė
Rita Kvaraciejienė
Oksana Morgevičienė
Justina Skamarakienė
Liuda Trakimavičienė
Danutė Stankūnienė
Gintarė Statkienė
Rita Kvietkauskienė
Gintarė Tūbinienė
Liuda Trakimavičienė
Varnių šv.apaštalų Petro ir Pauliaus VDC "Valančiaus pastogėje"Rūta MartinkutėRūta Martinkutė
Vaškų Šv. Juozapo parapijos VDCJūratė GintautienėJūratė Gintautienė
VDC "Draugystės tiltas"Auksė ŽakaitytėAuksė Žakaitytė
VDC "Juventa"Dominika ViduolyteNijolė Siniakovienė
Gintarė Rudzevičiūtė
Dominika Viduolytė
VDC "Kelionė"Sigita VilkienėSigita Vilkienė
VDC "Parama šeimai"Eralda Cimalionskaitė
VDC "Parama šeimai"Eralda CimalionskaitėEralda Cimalionskaitė
VDC "Pas maltiečius"Daiva SteponavičiūtėDaiva Steponavičiūtė
VDC "Sparnai"Elena DraudvilaitėElena Draudvilaitė
VDC "SPINDULYS"Gintarė RagaišienėGintarė Ragaišienė
VDC "Tegu dūzgia vaikų aviliukas"Elena BazinienėElena Bazinienė
VDC "Vaikai-vaikams"Daiva StankevičiūtėDaiva Stankevičiūtė
VDC "Versmė"Ieva KairevičiūtėIeva Kairevičiūtė
VDC "Žadintuvas"Kornelija MarijauskaitėKornelija Marijauskaitė
VDC DaigelisRamunė GecevičienėRamunė Geceviečienė
VDC Gerosios ViltiesLiongina PolonskajaLiongina Polonskaja
VDC KonduktoriųSvetlana JankovskajaSvetlana Jankovskaja
VDC Musninkuose "Aitvarai"Daiva DrazdauskienėDaiva Drazdauskienė
VDC NavininkaiNijolė ZubrickienėNijolė Zubrickienė
VDC NeveronysTomas MurauskasTomas Murauskas
VDC PergalėsGreta MažulGreta Mažul
VDC ŠaltinėlisRasa ČinčikienėRasa Činčikienė
Jurgita Mamiūnienė
VDC Saulės spindulėlisSigutė GolubevienėSigita Golubevienė
VDC SvajonėAndžela GasperovičAndžela Gasperovič
VDC ŠypsenosSkaistė BakienėSkaistė Bakienė
VDC V. Šopeno g.Titas MedelisTitas Medelis
VDC Vaikų svajonės /testasRamunė BaltaduonienėRasa
Ramune Baltaduoniene
Arturas
Veliuonos vaikų dienos centrasIrenaIrena
Veriškių vaikų dienos centrasEglė ŽaltauskienėEglė Žaltauskienė
Viečiūnų bendruomenės vaikų dienos centrasJolita MiliauskienėJolita Miliauskienė
Viekšnių maltiečių vaikų dienos centras.Emilija PlastininaEmilija Plastinina
Viena stotelėEGLĖ PERKAUSKIENĖEGLĖ PERKAUSKIENĖ
Viešoji įstaiga "Laiptai į viltįBirutė SimėnaitėBirutė Simėnaitė
Vievio vaikų dienos centrasLina BernatavičienėLina Bernatavičienė
Vilijampolės Šv. Juozapo parapijos vaikų orumo rėmimo programaAušra MencevičienėAušra Mencevičienė
Vilkaviškio socialinės pagalbos centrasDeividas KalinauskasZita Galeckienė
Vilma Menčinskienė
Rima Bagdanavičienė
Inga Babeckienė
Indrė Gurinskaitė
Evelina Marcinkevičiūtė
Karolina Kailiūtė
Inga Adomaitienė
Aušra Bukučinskienė
Audronė Snabaitienė
Jolanta Įkasalienė
Aušra Navickienė
Vida Reviakienė
Gintarė Alytaitė
Deividas Kalinauskas
Virginija Stočkuvienė
Ingrida Brazauskienė
Agnė Katinskė
Jurgita Tamulevičienė
Agnė Katinskė
Ingrida Brazauskienė
Santa Runevičiūtė
Iveta Ivonaitienė
Giedrė Krupinskaitė
Vilniaus Lietaus vaikaiBeata VeselienėBeata Veselienė
Vilniaus miesto socialinės paramos centrasRaimonda SirvidienėInesa Čekolis-Ščiočina
Erika Kaladytė
Vida Valatkevičienė
Valė Gasparavičienė
Aurelija Jakutytė,
Ivona Toločko
Ingrida Pateckienė
Irena Antoune
Ivona Toločko
Diana Marcinkėnaitienė
Viktorija Šulskaja
Kotryna Kaupytė
Karolina Švolko
Zita Voisiatienė
Jolanta Kalinauskienė
Vitalija Lesmanavičiūtė
Jolita Jauniškienė
Inga Ciesiulytė
Elvyra Baranovienė
Andželinka Kumpiniauskienė
Katažyna Markovska
Agata Mikulska
Jūratė Babelienė
Ernesta Sadauskienė
Romas Volungevičius
Oksana Apanavičienė
Ligita Oleinikienė
Aistė Druskytė
Marina Mironova-Gaidamavičienė
Karolina Capuk
Živilė Leščinskienė
Skaistė Dauknienė
Alicija Druseikytė-Laško
Jadvyga Karpenkienė
Vitalija Strelan
Elvina Šidagienė
Vilniaus miesto socialinės paramos centras vaikų dienos centras "Bičiulis"Jurgita TalkovskytėJurgita Talkovskytė
Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centrasDiana LomtevaDiana Lomteva
Vilniaus rajono socialinių paslaugų centrasTomas TamošiūnasAlina Mažul
Lina Branicka
Regina Pečiulienė
Violeta Grinčenko
Helena Dubovskaja
Vladislava Ručinskaja
Elmira Badalova
Renata Seniut
Renata Vanagel-Bortkevičienė
Aliona Bakulo
Loreta Voitechovič-Lepiochina
Diana Tomaševič
Irena Kurmel
Renata Korovaičik
Marija Tomaševska
Violeta Šibin
Božena Jackevič
Beata Blaževičienė
Gražina Bogdevič
Danuta Vetrenkienė
Justina Urbanovič - Daukševič
Jolanta Narbutienė
Birutė Paramonova
Jelena Kondratavičienė
Justyna Lapkovska
Birutė Tarasevič
Jolita Borkovska
Svetlana Novikienė
Justyna Salmanovič
Alina Ustilo
Vilties Šviesa LPFLina KavaliauskienėLina Kavaliauskienė
Visagino socialinių paslaugų centrasDiana ZubrovaRasa Nastajienė
Olga Grigorjeva
INGRIDA GRIGORJEVA
JULIJA ATROŠENKO
Dovilė Mačiulienė
Anastasija Komarova
Ingrida Daubarienė
Jelena Petiukevič
Svetlana Tamulevičienė
Oksana Jermakova
Olga Solovjova
VIOLETA JUODKAITĖ
Marija Minkevič
Visų Šventųjų dienos centras vaikamsJustė ŠilkaitėJustė Šilkaitė
Visuomeninė organizacija vaikų ir jaunimo dienos centras Mūsų nameliaiSamanta PėželytėSamanta Pėželytė
VO "Gelbėkit vaikus" Vilniaus vaikų dienos centro "Duok ranką"Martynas GrunevasMartynas Grunevas
Gitana Gužienė
VO "Gelbėkit Vaikus", Vaiko ir šeimos centras "Duok ranką"Ilona JančiūrienėNatalija Novakauskienė
Loreta Kunickienė
Laima Bulnienė
Ilona Jančiūrienė
Laura Radkevičienė
Jolita Urniažienė
VšĮ "Gelbėkit vaikus" Druskininkų VDCNijolė ZdančiuvienėNijolė Zdančiuvienė
VšĮ "Gelbėkit vaikus" Raguvėlės VDCRegina ZorgevičienėRegina Zorgevičienė
VšĮ "Po vienu stogu"Giedrius BocisasGiedrius Bocisas
VšĮ "Šateikių vaikų dienos centras"Laura GrudikienėLaura Grudikienė
VŠĮ "Vilniaus SOS vaikų kaimas"Monika ŽilinskaitėMargarita
Tatshatuhi
Monika
Dovydas
Indrė
Ingrida
Deimantė
Tatjana
RŪTA JUONYTĖ-PETRONIENĖ
VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centrasEvelina UrbanavičienėEvelina Urbanavičienė
VŠĮ Alytaus šeimos pagalbos centrasInga DaugirdienėJūratė Juškauskienė
Raminta Sakavičiūtė
Loreta Alesiūtė
Jurgita Mikulionienė
Veronika Sadauskienė
Jurgita Devyžienė
Rasa Venčkauskienė
Nijolė Jegelevičienė
Danutė Šmitienė
Laima Baliukonienė
Greta Steponavičiūtė
Stasė Tarasevičienė
Daiva Padegimienė
Lina Diksienė
Giedrė Brazauskienė
Rita Daugirdaitė
Živilė Baciuškaitė
VšĮ Fundatio Pietatis VDCSandra DragūnienėSandra Dragūnienė
VŠĮ Kupiškio vaikų dienos centras Noriūnų struktūrinis vaikų dienos centrasDalia LaurinavičienėDalia Laurinavičienė
VšĮ Kupiškio vaikų dienos centro Subačiaus dienos centrasVidmantė MakasejevienėVidmantė Makasejevienė
VšĮ Kupiškio VDC Adomynės struktūrinis vaikų dienos centrasLaima RamaškienėLaima Ramaškienė
VŠĮ Panevėžio vaikų dienos užimtumo centrasDaiva TumasonytėDaiva Tumasonytė
VŠĮ Šeimų centras "Būkime kartu"Inga BradūnienėInga Bradūnienė
VŠĮ Šilutės krizių, pagalbos ir informacijos centrasVaida MasidunskienėVaida Masidunskienė
Všį Vaikų ir paauglių socialinis centrasBronė PakarnienėLuiza Kaziulienė
Bronė Pakarnienė
Violeta Ignatovaite
VšĮ Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijosDaiva UrbonėDaiva Urbonė
Žagarės VDCRūta StaigvilienėRūta Staigvilienė
Žaliakalnio VDCRosita SamsukevičienėRosita Samsukevičienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Antalieptės seniūnijaSandra KiliuvienėSandra Kiliuvienė
Zarasų rajono socialinių paslaugų centras Turmanto seniūnijaSvetlana ŠileikienėSvetlana Šileikienė
Zarasų vaikų dienos centras DraugaiIna OrlovskajaIna Orlovskaja
Judita Padvaiskienė
Žemaičių Kalvarijos vaikų ir jaunimo centras "Vilties vėrinėliaiKristina KalinauskaitėKristina Kalinauskaitė